czwartek, 05 kwiecień 2018 18:39

PÓŁFINAŁ DLA NASZEJ DRUŻYNY W PIŁCE KOSZYKOWEJ

Dnia 4 kwietnia odbyły się ćwierćfinały piłki koszykowej dziewcząt.

Mecz został rozegrany między grupą dziewcząt I Liceum Ogólnokształcącego a dziewczynami z IV Liceum z Torunia. Nasze zawodniczki od samego początku utrzymywały dużą przewagę punktową nad przeciwniczkami.

Mecz zakończył się wygraną naszej drużyny, dzięki tej wygranej zakwalifikowały się do półfinału.

Odbędzie się on 12 kwietnia w Toruniu.                                     

Skład drużyny to:

Marta Ciesielska 2D, Alicja Dalasińska 3D, Nikola Izakiewicz 1C, Wiktoria Jarosz 2A, Wiktoria Józefiak 1D, Oliwia Ofman 2C, Wiktoria Ptaszek 1C, Julia Rączka 2A, Karolina Stępień 3D,                Julia Strojna 3D.

Gratulujemy zawodniczkom i opiekunowi p. Wiesławowi Wronie

.

Czytany 1734 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 10 kwiecień 2018 09:54