niedziela, 30 październik 2016 22:20

Gala wręczenia Oskarów Wyróżniony

(1 głos)

W czwartek 13 października, na dużej przerwie w auli szkolnej odbyła się gala rozdania  Oskarów dla nauczycieli I Liceum Ogólnokształcącego. Uroczystość odbyła się z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Samorząd uczniowski chciał w ten uroczysty sposób podziękować nauczycielom za trud i poświęcenie. Nagrody przyznano w czternastu różnych kategoriach, wśród których znalazły się: „Aktor pierwszego planu”, „Film krótkometrażowy” czy „Efekty specjalne”. Uczniowie docenili umiejętność jasnego i zwięzłego tłumaczenia zagadnień złożonych i trudnych, prowadzenia ciekawych lekcji, celowego wykorzystywania pomocy dydaktycznych czy po prostu skuteczności nauczania.

Uroczysta oprawa gali, prawdziwy czerwony dywan i błyskotliwe komentarze pary prowadzącej stworzyły niepowtarzalny klimat cyklicznej już imprezy. W tym roku Oskary rozdano po raz trzeci.  Całość zakończyła się niezwykle sympatycznym akcentem: każdy nauczyciel otrzymał swój portret przygotowany przez utalentowanych plastycznie uczniów.

Czytany 5450 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 04 marzec 2018 10:35