Witamy w archiwum ABSOLWENTÓW I Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu.

SZANOWNI PAŃSTWO!

Z istniejących źródeł odtworzyliśmy listy wszystkich absolwentów naszej szkoły od maturzystów z roku 1951. Ze względu na brak lub niedokładność niektórych danych, uprzejmie prosimy o kontakt, jeśli znajdą Państwo jakiekolwiek nieścisłości.

Wyszukiwarka absolwentów (proszę wpisać imię i nazwisko szukanej osoby):

Nasi absolwenci wg roczników:

MATURA 2018

KLASA IIIA wych.: Monika Ochał 1. Babiarz Dagmara 2. Błażejewski Mateusz 3. Daroszewska Zuzanna 4. Falkowski Jakub 5. Gurzyński Dawid 6. Kaźmierczak Wiktoria 7. Kędzierski Serafin 8. Kirsch Angelika 9. Klimek Agnieszka 10. Kościńska Weronika 11. Kowalewski Szymon 12....

czytaj dalej

Matura 2017

KLASA IIIA wych.: Marola Rutkowska / Anna Kłodawska 1. Aleksandrowicz Ilona 2. Ciechanowska Joanna 3. Drozd Aleksandra 4. Dziadkowiec Agata 5. Golińska Katarzyna 6. Górna Magdalena 7. Griesa Mateusz 8. Jabłońska Natalia 9. Jaworski Bartosz 10. Jeziorska Patrycja 11....

czytaj dalej

Matura 2016

KLASA IIIA wych.:Katarzyna Toppmayer 1. Bejma Przemysław 2. Bilska Oliwia 3. Boguniewicz Weronika 4. Cieślikowski Filip 5. Fryza Damian 6. Jabłoński Jakub 7. Karaszewski Michał 8. Kwiecińska Kinga 9. Lewicka Joanna 10. Łobocka Magdalena 11. Majewska Natalia 12....

czytaj dalej

Matura 2015

KLASA IIIA wych.: Wiesław Wiak 1. Barszczewska Karolina 2. Bieniek Paulina 3. Borowiec Natalia 4. Brzozowski Krzysztof 5. Ceglewska Patrycja 6. Chojnowska Aleksandra 7. Cykowski Ikar 8. Cysewska Weronika 9. Gawarkiewicz Bartłomiej 10. Góralski Jakub 11. Góras Monika...

czytaj dalej

Matura 2014

KLASA IIIA wych.: Michał Lewandowski 1. Adamska Natalia 2. Asensky Jacqueline 3. Babiarz Magdalena 4. Brózdowska Sara 5. Frączek Dominika 6. Gazda Karina 7. Gorzka Magdalena 8. Grabowska Magdalena 9. Jasińska Joanna 10. Jóźwiak Paweł 11. Kasprowicz Damian 12....

czytaj dalej

Matura 2013

KLASA IIIA wych.: Bożena Wojdyło 1. Angowska Emilia 2. Baćkowska Marta 3. Bagniewska Marta 4. Beiger Monika 5. Bruska Malwina 6. Dejewska Alicja 7. Dębowski Jakub 8. Figura Sebastian 9. Gawron Patrycja 10. Goliński Mateusz 11. Gołębiewska Julia 12. Grabowska Paulina...

czytaj dalej

Matura 2012

KLASA IIIA wych.: Krzysztof Wojciechowski 1. Bernaciak Jędrzej 2. Cejrowska Magdalena 3. Cejrowska Kamila 4. Chodyna Dawid 5. Ciborowska Marcelina 6. Galus Kamil 7. Gelinska Sylwia 8. Gębka Dawid 9. Gutkowski Paweł 10. Jankowska Michalina 11. Kalinowska Anna 12....

czytaj dalej

Matura 2011

Klasa IIIA wych.: Wiesław Wiak 1. Bernat Kamila 2. Bocian Jolanta 3. Borkowska Agnieszka 4. Czenkusz Mateusz 5. Damaziak Sara 6. Dondelewska Karolina 7. Figura Katarzyna 8. Fraszkiewicz Agnieszka 9. Gall Weronika 10. Grelewicz Katarzyna 11. Janicki Szymon 12....

czytaj dalej

Matura 2010

Klasa IIIA wych.: Małgorzata Dryl 1. Andrzejewska Ewelina 2. Barwik Wojciech 3. Cholewa-Sokołowska Joanna 4. Chołostiakow Marek 5. Czaplińska Agnieszka 6. Czarnecki Łukasz 7. Fryc Natalia 8. Gawrział Dominika 9. Gołębiowska Joanna 10. Janowski Kamil 11. Jeziorska...

czytaj dalej

Matura 2009

Klasa IIIA wych.: Bożena Formaniewicz - Kisiela 1. Baśniak Natalia 2. Borowska Magdalena 3. Burcz Justyna 4. Chyla Jowita 5. Derzewska Joanna 6. Drozd Kamil 7. Fajfer Katarzyna 8. Ficek Anna 9. Garbicz Natalia 10. Głodowski Miłosz 11. Grzybek Jakub 12. Jabłońska...

czytaj dalej