Witamy w archiwum ABSOLWENTÓW I Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu.

SZANOWNI PAŃSTWO!

Z istniejących źródeł odtworzyliśmy listy wszystkich absolwentów naszej szkoły od maturzystów z roku 1951. Ze względu na brak lub niedokładność niektórych danych, uprzejmie prosimy o kontakt, jeśli znajdą Państwo jakiekolwiek nieścisłości.

Wyszukiwarka absolwentów (proszę wpisać imię i nazwisko szukanej osoby):

Nasi absolwenci wg roczników:

Matura 1999

Klasa IV A wychowawczyni: Monika Ochał 1. Badziongowska Alicja 2. Bratko Marcin 3. Budka Ewa 4. Dłużyńska Paulina 5. Dzierżak Karolina 6. Frąckiewicz Agnieszka 7. Fularczyk Bartłomiej 8. Gamalczyk Maciej 9. Grochulski Damian 10. Grabowska Magdalena 11. Jackowski...

czytaj dalej

Matura 1998

Klasa IV A wychowawca: Józef Kołodziejski 1. Baran Edyta 2. Baran Iwona 3. Cieślakowska Małgorzata 4. Gołąb Wojciech 5. Gorzkiewicz Dagmara 6. Gręzicki Jarosław 7. Górecka Małgorzata 8. Górska Sylwia 9. Hara Honorata 10. Keiser Sebastian 11. Kalinowska Katarzyna 12....

czytaj dalej

Matura 1997

Klasa IV A wychowawczyni: Małgorzata Zygmunt 1. Adamski Mirosław 2. Ankiewicz Joanna 3. Bałdyga Agnieszka 4. Całbecka Izabela 5. Fladrowska Ewa 6. Grudzień Paweł 7. Jabłoński Jerzy 8. Jankowiak Magdalena 9. Jasiński Paweł 10. Kaczmarek Katarzyna 11. Kamińska Anna 12....

czytaj dalej

Matura 1996

Klasa IV A wychowawczyni: Mariola Rutkowska 1. Andrzejczyk Bartosz 2. Antonowicz Beata 3. Bytner Dorota 4. Chodyna Kamilla 5. Drewek Anna 6. Elszkowski Arkadiusz 7. Fiszer Magdalena 8. Giese Joanna 9. Goike Kamilla 10. Górska Magdalena 11. Gregorczyk Joanna 12....

czytaj dalej

Matura 1995

Klasa IV A wychowawczyni: Mariola Rutkowska 1. Andrzejczyk Maciej 2. Biedrzycka Małgorzata 3. Blank Wioletta 4. Błaszkiewicz Małgorzata 5. Browalski Marek 6. Buziewicz Michał 7. Maszner Anna 8. Czarnota Ewa 9. Frela Małgorzata 10. Frost Marika 11. Fryzel Agnieszka 12....

czytaj dalej

Matura 1994

Klasa IV A wychowawca: Zbigniew Brzeziński 1. Bilska Dorota 2. Boczkowski Marcin 3. Buczkowska Monika 4. Cybulska Adriana 5. Czarzasta Aneta 6. Danielewicz Izabela 7. Dymart Anna 8. Helak Agnieszka 9. Kreńska Marzena 10. Langowska Dorota 11. Lewiński Patryk 12....

czytaj dalej

Matura 1993

Klasa IV A wychowawca: Józef Kołodziejski 1. Adamski Andrzej 2. Antochowska Tatiana 3. Balbuza Marcin 4. Bartosiewicz Sylwia 5. Beringer Anna 6. Burzyńska Joanna 7. Burzyński Andrzej 8. Chabuda Grzegorz 9. Dolecka Katarzyna 10. Dominikowska Magdalena 11. Fijałkowski...

czytaj dalej

Matura 1992

Klasa IV A wychowawczyni: Bożena Wojdyło 1. Aftyka Małgorzata 2. Barbarewicz Joanna 3. Brzozowski Marek 4. Chyliński Sylwester 5. Dąbrowska Sylwia 6. Erdmańska Marlena 7. Główczyńska Joanna 8. Hume Agnieszka 9. Kaczyńska Violetta 10. Kaszuba Janina 11. Kozicka Izabela...

czytaj dalej

Matura 1991

Klasa IV A wychowawczyni: Weronika Żurawska-Dobies 1. Biedrzycka Teresa 2. Cwalina Marzena 3. Chojnowska Tatiana 4. Dabrowska Małgorzata 5. Dudalski Artur 6. Dudziński Jarosław 7. Jakubowska Katarzyna 8. Kasper Grzegorz 9. Kaźmierczak Agnieszka 10. Kowalski Piotr 11....

czytaj dalej

Matura 1990

Klasa IV A wychowawca: Zbigniew Brzeziński 1. Bułka Robert 2. Drumlewska Anita 3. Dunajska Mirela 4. Dziubkowska Joanna 5. Garlińska Kamila 6. Góras Sylwester 7. Grajewska Żaneta 8. Gratowska Hanna 9. Grzeca Alina 10. Jankowska Anna 11. Jóskowiak Kamila 12. Karliński...

czytaj dalej