Klasa IV A
wychowawczyni: Monika Ochał

1. Badziongowska Alicja
2. Bratko Marcin
3. Budka Ewa
4. Dłużyńska Paulina
5. Dzierżak Karolina
6. Frąckiewicz Agnieszka
7. Fularczyk Bartłomiej
8. Gamalczyk Maciej
9. Grochulski Damian
10. Grabowska Magdalena
11. Jackowski Kornel
12. Jelińska Magdalena
13. Kaczor Paulina
14. Kamrowska Małgorzata
15. Kobyłecki Tobiasz
16. Kitlińska Emilia
17. Lewandowska Agnieszka
18. Lewandowski Łukasz
19. Luzar Wojciech
20. Madej Sylwia
21. Mankiewicz Maciej
22. Nieć Lidia
23. Noch Grzegorz
24. Nowacka Iwona
25. Nowińska Agnieszka
26. Raczyńska Katarzyna
27. Rzyzińska Joanna
28. Sadurska Daria
29. Skierski Przemysław
30. Smagała Iwona
31. Tomaszewska Anna
32. Wiśniewska Karolina
33. Wnęk Aleksandra
34. Wnęk Beata
35. Wronka Agnieszka
36. Wilewski Marek

Klasa IV B
wychowawczyni: Kamila Melkowska-Lemke

1. Czubek Ewa
2. Dąbrowski Tomasz
3. Dziedzic Monika
4. Fiałkowska Joanna
5. Górecka Ewelina
6. Hain Anna
7. Hańba Milena
8. Jabłońska Joanna
9. Jabłoński Radosław
10. Janke Aleksandra
11. Jankowska Monika
12. Jelonek Magdalena
13. Kawa Jarosław
14. Klaman Kinga
15. Kozłowska Wioletta
16. Lemańska Anna
17. Majewska Alicja
18. Marchlewska Małgorzata
19. Mikolajczak Małgorzata
20. Mueller Bogna
21. Pierzyńska Adriana
22. Rosińska Maja
23. Sałagan Robert
24. Skalska Ewelina
25. Szajda Fabian
26. Szczawiński Sebastian
27. Szczepańska Sławomira
28. Szczupak Maja
29. Trudnowska Katarzyna
30. Wichrowska Magdalena
31. Wilczarska Karolina
32. Wiśniewski Tomasz
33. Wodecka Karolina
34. Zgliniecka Wanda

Klasa IV C
wychowawca: Wiesław Wrona

1. Augustyniak Natalia
2. Borowiec Kamilla
3. Bruźek Sylwia
4. Czyżo Magdalena
5. Dąbrowska Ewelina
6. Dobrosielska Aleksandra
7. Drewek Aleksandra
8. Dubiel Kinga
9. Flaczyński Maciej
10. Gronowski Adam
11. Jakielska Joanna
12. Jarosz Małgorzata
13. Jaskulska Justyna
14. Jędrach Ewelina
15. Juszczak Agnieszka
16. Kowalska Sylwia
17. Kozłowska Sabina
18. Leszczyńska Agnieszka
19. Marchlewicz Izabela
20. Miszke Agnieszka
21. Murach Anna
22. Opalewska Helena
23. Ostrowska Agnieszka
24. Pcion Małgorzata
25. Piórkowska Mirosława
26. Podhalańska Magdalena
27. Piecyk Emilia
28. Szydlik Karolina
29. Tarsalewska Joanna
30. Trzopek Katarzyna
31. Wojtusik Anna
32. Wołosz Janusz

Klasa IV D
wychowawczyni: Łucja Żbikowska

1. Bieniaszewski Wojciech
2. Błach Krzysztof
3. Figurski Bartosz
4. Grabowska Karolina
5. Jakubowska Natalia
6. Klawikowski Michal
7. Kocinski Jakub
8. Kopczyński Tomasz
9. Kosmecki Jan
10. Kowalik Agnieszka
11. Kowalkowski Łukasz
12. Lontkowska Agata
13. Łaskowska Magdalena
14. Łagoda Bartosz
15. Łopusiewicz Maciej
16. Marciniak Anita
17. Mira Jarosław
18. Osak Przemysław
19. Pakalska Karolina
20. Piątkowska Anna
21. Piątkowski Szymon
22. Ratajczak Marcin
23. Robionek Grzegorz
24. Sereda Michał
25. Strzelczyk Wojciech
26. Tabor Jacek
27. Wabnik Ksenia
28. Walczak Piotr
29. Wójcik Kamil

Klasa IV E
wychowawczyni: Mariola Rutkowska

1. Acimovič Dejan
2. Balcerak Malwina
3. Bonczkowska Karolina
4. Chomicka Dagmara
5. Czarkowska Izabela
6. Erdmańska Anna
7. Fonrobert Łukasz
8. Guks Arkadiusz
9. Globke Grzegorz
10. Gryń Joanna
11. Jakiel Filip
12. Jaworska Żaneta
13. Karpińska Iwona
14. Kruszyńska Ewelina
15. Lewandowska Aleksandra
16. Lewandowska Anna
17. Libront Barbara
18. Liżeńska Ewa
19. Mularczyk Michał
20. Murszewska Anna
21. Nagórska Natalia
22. Pernak Krzysztof
23. Piechocka Agnieszka
24. Pilewska Karolina
25. Połajdowicz Tomasz
26. Połajkowska Adriana
27. Rafińska Patrycja
28. Roman Julita
29. Sobolewski Michał
30. Stawski Krzysztof
31. Stempniak Robert
32. Sulerzycka Alina
33. Szczepańska Agnieszka