Klasa IV A
wychowawczyni: Katarzyna Lepka

1. Berkowski Mateusz
2. Błach Jacek
3. Bober Paweł
4. Burkiewicz Magdalena
5. Czapski Marcin
6. Czerniak Grzegorz
7. Dyrga Magdalena
8. Federowska Anna
9. Flery Aleksandra
10. Górska Joanna
11. Jóźwiak Magdalena
12. Kamrowska Katarzyna
13. Kaproń Ewa
14. Kawczyńska Danuta
15. Kościecha Magdalena
16. Kowalska Karolina
17. Krajewska Anna
18. Kujawiczyńska Małgorzata
19. Kujawa Agnieszka
20. Lewandowska Monika
21. Liedtka Sylwia
22. Nozdrzykowska Agnieszka
23. Piasecka Agnieszka
24. Podlecka Magdalena
25. Pudlak Joanna
26. Reich Dominika
27. Romańczuk Monika
28. Serej Agnieszka
29. Signerska Anna
30. Suchojad Anna
31. Wiśniewska Beata
32. Wodecka Anna
33. Zawadzka Karolina
34. Zielonka Anna

Klasa IV B
wychowawczyni: Bożena Wojdyło

1. Bałdyga Dorota
2. Bieńkowska Ewa
3. Błędowska Agnieszka
4. Chmielewska Magdalena
5. Chodubska Anna
6. Czaplicka Aleksandra
7. Czaplicka Joanna
8. Dejewska Karolina
9. Dobrosielska Karolina
10. Dryl Justyna
11. Dziecioł Katarzyna
12. Furmańska Karolina
13. Grobel Katarzyna
14. Gus Antonina
15. Janowska Bogusława
16. Jeschke Katarzyna
17. Kachniarz Hanna
18. Karaszewska Karolina
19. Krawczyk Aleksandra
20. Krykant Michał
21. Lach Anna
22. Mądra Ewelina
23. Narloch Dawid
24. Piernik Kamila
25. Podemska Joanna
26. Popp Aleksandra
27. Rasmus Monika
28. Rybacka Anna
29. Siwicka Ewa
30. Szyszkowska Emilia

Klasa IV C
wychowawczyni: Beata Chodziutko

1. Bartoś Justyna
2. Brach Karolina
3. Bujakowski Ziemowit
4. Burczyńska Magdalena
5. Dłużyńska Kamilla
6. Kaligowska Violetta
7. Kawiecki Adam
8. Kędzierska Kinga
9. Kiziewicz Anna
10. Kozłowska Magdalena
11. Kubitz Barbara
12. Lewandowska Agnieszka
13. Mieczkowska Arleta
14. Pawlak Joanna
15. Pietrzykowska Anna
16. Przyłucka Paulina
17. Ptaszek remigiusz
18. Rajca Małgorzata
19. Rypa Dominika
20. Schneider Katarzyna
21. Sulerzycka Karolina
22. Szczepańska Małgorzata
23. Tokarz Anna
24. Urbańska Kamilla
25. Wiśniewska Alicja
26. Wolna Agnieszka
27. Woloszyn Małgorzata
28. Zgrzok Magdalena
29. Zielazkiewicz Marcin
30. Zielińska Agnieszka

Klasa IV D
wychowawczyni: Danuta Sołobodowska

1. Bednarczyk Bartosz
2. Cherek Łukasz
3. Cierniak Michał
4. Geżyńska Katarzyna
5. Gradowski Paweł
6. Kamiński Marcin
7. Kapka Wojciech
8. Konarska Małgorzata
9. Kopeć Iwona
10. Korczak Beata
11. Kraskowski Mateusz
12. Kuty Maciej
13. Majchrowski Marcin
14. Mazurek Tomasz
15. Mroczkowska Agnieszka
16. Myszkowska Anna
17. Olszowy Piotr
18. Przewoźna Katarzyna
19. Pylak Katarzyna
20. Pyszora Marcin
21. Stefański Filip
22. Stępniak Marika
23. Sułek Bartosz
24. Szurek Anna
25. Wachowicz Antoni
26. Wierzbowski Dawid
27. Wilkońska Agnieszka
28. Wolf Maja
29. Zaborska Magdalena
30. Zamyślewska Anna
31. Zieliński Damian

Klasa IV E
wychowawczyni: Wioleta Wichrowska

1. Borkowska Kamila
2. Brochocka Magdalena
3. Buczkowska Anna
4. Bunkowska Magdalena
5. Dolejši Tomasz
6. Dondelewska Magdalena
7. Dutkowska Anna
8. Fischer Joanna
9. Gacek Dorota
10. Goszka Karolina
11. Grabowska Karolina
12. Górecka Justyna
13. Górkowska Sabina
14. Jagusiak Rafał
15. Janicka Agnieszka
16. Kaniecka Ewelina
17. Knut Dorota
18. Kotlicka Katarzyna
19. Lemańska Marta
20. Majewska Joanna
21. Markowska Monika
22. Masloch Elżbieta
23. Nadolska Natalia
24. Olszewski Krzysztof
25. Ostrowska Anna
26. Plota Małgorzata
27. Pańka Joanna
28. Reichel Ewa
29. Reichel Monika
30. Siedlecka Agnieszka
31. Sigowska Grażyna
32. Szkudlarek Kamilla
33. Tupalski Tomasz
34. Wachonin Karolina
35. Waksmańska Marta
36. Wiśniewska Aleksandra
37. Zakrzewska Anna
38. Ziemer Magdalena