Klasa IV A
wychowawca: Dariusz Góralski

1. Bagrowska Agnieszka
2. Bartyzel Józefina
3. Chabuda Małgorzata
4. Decker Krzysztofa
5. Dymarkowski Łukasz
6. Fuks Joanna
7. Grabowska Joanna
8. Heymann Damian
9. Janik Agnieszka
10. Knut Marta
11. Koniszewska Ewelina
12. Kurzyński Roman
13. Malinowska Anna
14. Marciniak Małgorzata
15. Niżejewska Ewelina
16. Nocoń Aleksandra
17. Olkowski Paweł
18. Osińska Edyta
19. Paszkowska Agata
20. Pietruszewska Donata
21. Pinker Anna
22. Piontkowski Sylwester
23. Różycka Kinga
24. Soboń Tomasz
25. Sokołowska Magdalena
26. Soltysik Joanna
27. Studzińska Sylwia
28. Szamlewska Joanna
29. Szymańska Marta
30. Tarczykowska Małgorzata
31. Wiśniewska Justyna

Klasa IV B
wychowawczyni: Małgorzata Ossowska-Neumann

1. Bielska Olga
2. Biernacka Karolina
3. Bombas Alicja
4. Borowska Anna
5. Chlewicka Marta
6. Dyś Krzysztof
7. Goclik Joanna
8. Henclik Katarzyna
9. Kirzenkowska Magdalena
10. Kleinowski Marcin
11. Lewandowska Agnieszka
12. Magalska Agnieszka
13. Malińska Katarzyna
14. Neumann Anna
15. Niećko Bartłomiej
16. Prarat Maciej
17. Prussakowska Anna
18. Pustula Magdalena
19. Rakowska Monika
20. Rejewski Piotr
21. Rumińska Jolanta
22. Rutkowska Katarzyna
23. Sarna Agnieszka
24. Skonieczna Agnieszka
25. Sosnowska Agnieszka
26. Szpejcher Justyna
27. Szulc Anna
28. Świętoń Jan
29. Tynkiewicz Anna
30. Zaborowska Izabela
31. Zielińska Małgorzata

Klasa IV C
wychowawca: Witold Cybulski

1. Bergmann Justyna
2. Brona Paulina
3. Darmofalski Błażej
4. Filińska Monika
5. Grochocka Monika
6. Imiela Agnieszka
7. Jabłońska Monika
8. Kamińska Justyna
9. Kondziela Przemysław
10. Kornacka Magdalena
11. Krzysztoń Kinga
12. Lewandowska Partycja
13. Lipowska Magdalena
14. Lorenc Aleksandra
15. Ługiewicz Agnieszka
16. Maciejewska Alicja
17. Magdziarz Katarzyna
18. Majewski Łukasz
19. Mizera Łukasz
20. Moczulska Ewa
21. Mokwa Aleksandra
22. Niedźwiedzińska Aleksandra
23. Piotrowska Anna
24. Rejmus Krystian
25. Rosinke Milena
26. Szpak Agnieszka
27. Tarkowski Łukasz
28. Tomasik Małgorzata
29. Trejtowicz Danuta
30. Wilińska Agata
31. Wojciechowska Agnieszka
32. Wójcik Alekandra

Klasa IV D
wychowawczyni: Małgorzata Zygmunt

1. Bereza Waldemar
2. Bonk Agnieszka
3. Borucki Marcin
4. Bratko Magdalena
5. Czerwiński Bartlomiej
6. Ferenc Magdalena
7. Grapatyn Grażyna
8. Grzybowski Kamil
9. Gurzyński Przemysław
10. Herduś Agnieszka
11. Kaniecki Przemysław
12. Karczewska Małgorzata
13. Karczewski Marcin
14. Kocińska Irena
15. Kortas Monika
16. Kowalski Jakub
17. Krause Dorota
18. Kuc Maria
19. Lewandowska Ewelina
20. Madeja Andrzej
21. Makuch Patryk
22. Mazurek Bartosz
23. Miechowiecki Jakub
24. Mirecka Katarzyna
25. Ptaszyńska Paulina
26. Redmerska Magdalena
27. Reńska Dominika
28. Rolewicz Mateusz
29. Sobczyński Bartosz
30. Steyer Tomasz
31. Szymańska Agata
32. Wiergowski Paweł
33. Wiśniewska Kamila

Klasa IV E
wychowawczyni: Jolanta Raczyńska

1. Barańska Paulina
2. Barski Maciej
3. Bogdanski Andrzej
4. Czepek Katarzyna
5. Drejarz Karolina
6. Dryjas Agnieszka
7. Dudek Katarzyna
8. Falkowski Paweł
9. Kiziewicz Łukasz
10. Kowalski Łukasz
11. Kurkiewicz Sabrina
12. Kwiatkowska Izabela
13. Lipowski Wojciech
14. Majchrowska Dorota
15. Mikulska Monika
16. Pilcek Bartosz
17. Pilkiewicz Maciej
18. Przyborowski Aleksander
19. Ratajek Marcelina
20. Rezmer Marta
21. Rezmer Tomasz
22. Rozmarynowicz Łukasz
23. Rutynowski Bartłomiej
24. Sobczyk Łukasz
25. Szajerka Dorian
26. Trykowska Małgorzata
27. Wasiewicz Anna
28. Wierzbicki Wojciech
29. Zawadzka Monika
30. Zdrojewski Robert
31. Zwiewka Beata