Klasa IVA
wych.: Monika Ochał

1. Bagniewski Wojciech
2. Baranowski Przemysław
3. Betcher Magdalena
4. Chrapińska Monika
5. Cichocka Joanna
6. Dropiński Mieszko
7. Frencel Magdalena
8. Gawlik Ewa
9. Górska Jolanta
10. Grzybowska Patrycja
11. Kajzer Agnieszka
12. Karbowska Joanna
13. Koguciuk Beata
14. Kowalczyk Natalia
15. Kozłowska Karolina
16. Ładziński Tomasz
17. Łazarski Paweł
18. Maliński Paweł
19. Meszyńska Anna
20. Mieczkowski Dominik
21. Musiał Martyna
22. Nowicka Magdalena
23. Ozga Magdalena
24. Rzepińska Karolina
25. Schroder Marta
26. Sepczyńska Dorota
27. Strzelczyk Weronika
28. Urbaniak Aleksandra
29. Zgorzyk Monika
30. Żurawski Karol

Klasa IVB
wych.: Bożena Formaniewicz

1. Bartlewska Agnieszka
2. Bratko Agnieszka
3. Chełstowska Natalia
4. Drozdowska Erlestyna
5. Dykalska Dorota
6. Erdmańska Renata
7. Fiszer Ewelina
8. Klak Małgorzata
9. Korczowska Daria
10. Kortas Agnieszka
11. Kowalska Eliza
12. Krzyżanowska Daria
13. Kulwicka Monika
14. Mazurkiewicz Joanna
15. Michna Natalia
16. Mielnikiewicz Sonia
17. Pawłowska Anna
18. Plec Beata
19. Radziszewska Natalia
20. Rączkowiak Krzysztof
21. Reetz Bartosz
22. Sokołowska Anna
23. Sykuła Kinga
24. Szmidt Agnieszka
25. Warnke Justyna
26. Wiszniewska Katarzyna
27. Wierzbicka Agnieszka
28. Wlizło Natalia
29. Zgoda Karolina
30. Ziarek Piotr
31. Zbrojkiewicz Joanna
32. Żuchowska Anna

Klasa IVC
wych.: Wiesław Wrona

1. Ankiewicz Monika
2. Bojar Anna
3. Borkowska Agnieszka
4. Brak Cezary
5. Cichońska Aleksandra
6. Czaczkowska Wiesława
7. Darmofalski Wojciech
8. Dziedzic Paulina
9. Gałązkiewicz Jacek
10. Gałecki Mateusz
11. Gołąb Marta
12. Grabowska Dorota
13. Juszczak Monika
14. Krygier Dawid
15. Lubiszewski Dawid
16. Magnuszewski Mariusz
17. Majewicz Anna
18. Napieralski Tycjan
19. Nowak Anna
20. Orłowska Anna
21. Rynduch Anna
22. Smolińska Emilia
23. Szmidt Kamila
24. Ślusarczyk Michalina
25. Tomczyk Mariusz
26. Tryjankowska Agnieszka
27. Tyszczenko Jakub
28. Urbanek Patrycja
29. Urbaniak Łukasz
30. Watkowski Maciej
31. Wyłupek Anita

Klasa IVD
wych.: Krzysztof Wojciechowski

1. Arszyński Krzysztof
2. Balewska Karolina
3. Brudniewicz Bartosz
4. Cichocki Bartosz
5. Cysewska Monika
6. Czerniak Bogumiła
7. Dobijasz Paweł
8. Drewek Dorota
9. Dulska Katarzyna
10. Dutkowski Marcin
11. Dziadkiewicz Monika
12. Gralewicz Karol
13. Gwizdała Magdalena
14. Jędrak Paweł
15. Józefiak Damian
16. Lemański Paweł
17. Lipecki Paweł
18. Łuszyńska Anna
19. Marchlewicz Aleksandra
20. Mazurek Małgorzata
21. Otłowski Jakub
22. Piotrowska Lidia
23. Pylak Robert
24. Ratajczyk Piotr
25. Sikorska Agnieszka
26. Sobczyńska Sabina
27. Stapel Jeremiasz
28. Studzińska Marta
29. Szarzyński Krystian
30. Szymańczak Maja
31. Witek Izabela
32. Ziólkowska Magdalena
33. Żychski Jędrzej

Klasa IVE
wych.: Kamila Melkowska – Lemke

1. Banaś Jakub
2. Bogdański Jacek
3. Borucka Karolina
4. Brodniewicz Mateusz
5. Ciekom Monika
6. Dejewska Tatiana
7. Dembowski Krzysztof
8. Dulska Karolina
9. Formaniewicz Michał
10. Kamińska Hanna
11. Klinga Artur
12. Kosiński Bartosz
13. Kowalski Jakub
14. Kozłowska Katarzyna
15. Kozłowski Łukasz
16. Krausewicz Bartosz
17. Majewska Paulina
18. Moryc Małgorzata
19. Pawłowska Dominika
20. Pilkiewicz Weronika
21. Pryba Monika
22. Przybyłek Lidia
23. Rosłoń Monika
24. Skwira Magdalena
25. Szczepaniak Natalia
26. Szczerba Magdalena
27. Szynkowska Aleksandra
28. Walczak Anna
29. Wojtowicz Marta
30. Wolski Przemysław
31. Wołosz Anna

Klasa IVF
wych.: Mariola Rutkowska

1. Andrzejczyk Monika
2. Balcerak Cezary
3. Bernat Monika
4. Bęben Katarzyna
5. Błaszczyk Łukasz
6. Chodyna Dariusz
7. Czerwiński Krzysztof
8. Dobrzańska Monika
9. Ferenc Katarzyna
10. Gardzielewska Agnieszka
11. Głażewska Beata
12. Goss Magdalena
13. Kamiński Patryk
14. Karpus Michalina
15. Kowalik Kalina
16. Kraśniewska Magdalena
17. Krawczyk Michał
18. Laskowska Sylwia
19. Maćkiewicz Magdalena
20. Marciniak Anna
21. Nowakowski Piotr
22. Osiewicz Justyna
23. Ostrowski Tomasz
24. Otręba Klaudia
25. Piechowski Paweł
26. Rożniecki Paweł
27. Sułek Piotr
28. Szweda Magdalena
29. Śpica Anna
30. Tarnowska Marzena
31. Tobolewska Kinga
32. Wiśniewski Maciej
33. Wojciechowski Rafał