Klasa IVA
wych.: Katarzyna Lepka

1. Bieszk Anna
2. Bolewska Patrycja
3. Chariasz Anna
4. Dąbek Justyna
5. Dąbek Marcin
6. Dyks Agnieszka
7. Gawlik Anna
8. Górecka Magdalena
9. Grzona Aleksandra
10. Hanula Hanna
11. Jamka Magdalena
12. Jasiewicz Agnieszka
13. Jurek Dorota
14. Kornet Alicja
15. Leśniewska Agnieszka
16. Małecka Patrycja
17. Maszewski Maciej
18. Noskiewicz Aleksandra
19. Piechocka Małgorzata
20. Piechowska Natalia
21. Piłat Anna
22. Płócienniczak Natalia
23. Połom Jakub
24. Poniewierka Tomasz
25. Przeracki Łukasz
26. Serej Joanna
27. Sowińska Agnieszka
28. Strużyna Kamila
29. Szumska Joanna
30. Tomczyk Maciej
31. Urban Joanna
32. Zając Maciej

Klasa IVB
wych.: Beata Chodziutko – Furso

1. Bartosiewicz Magdalena
2. Chochliuk Patrycja
3. Dobrzańska Kinga
4. Dyś Małgorzata
5. Glinka Katarzyna
6. Głowacka Natalia
7. Gołębiewski Sebastian
8. Herczyńska Dobrochna
9. Lipiec Grzegorz
10. Łyczko Karolina
11. Mądrzyńska Oliwia
12. Michalak Kamila
13. Mroczka Patrycja
14. Oskroba Anna
15. Pasternak Kamila
16. Pawlikowska Katarzyna
17. Ratajczyk Małgorzata
18. Rygielska Paulina
19. Rymacki Marcin
20. Słupska Anna
21. Stanisławska Aleksandra
22. Szaciłowska Aleksandra
23. Szmidt Michał
24. Sztandarska Paulina
25. Szulta Rafał
26. Tórz Michał
27. Wasielewska Natalia
28. Wenta Monika
29. Wilewska Magdalena
30. Wojciechowska Anna
31. Wychowaniak Jagoda
32. Zarębska Agnieszka

Klasa IVC
wych.: Bożena Wojdyło

1. Bzdawka Dominika
2. Celmer Zuzanna
3. Dobjasz Katarzyna
4. Dobrzeniewska Kamila
5. Domżalski Adam
6. Fede Przemysław
7. Floriańczyk Marta
8. Glich Anna
9. Głowacka Paulina
10. Han Mateusz
11. Iwicki Bartosz
12. Kędzior Małgorzata
13. Kowalski Maciej
14. Malinowska Alicja
15. Misiak Piotr
16. Pawski Łukasz
17. Pietryka Martyna
18. Proporowicz Marika
19. Puton Janusz
20. Robalewska Dominika
21. Stec Joanna
22. Szczygieł Radosław
23. Szulc Łukasz
24. Tsanakas Dalia
25. Wieczorek Agata
26. Wilamowski Radosław
27. Witkowski Łukasz
28. Ziemer Ewa

Klasa IVD
wych.: Danuta Sołobodowska

1. Batka Ewelina
2. Boryń Jarosław
3. Bulas Iwona
4. Chmielewska Dorota
5. Czajkowska Ewa
6. Dorosz Marta
7. Garbacka Monika
8. Gąsiewska Dagmara
9. Gul Jakub
10. Gwizdała Martyna
11. Kowalewski Mateusz
12. Kowalska Aleksandra
13. Krzemińska Marta
14. Lankiewicz Michał
15. Lewandowski Maciej
16. Łagoda Marcin
17. Machaj Paulina
18. Maryniak Mateusz
19. Mickiewicz Iwona
20. Milczarczyk Lech
21. Nowak Dorota
22. Pachulski Ireneusz
23. Pawłowski Piotr
24. Rydellek Agnieszka
25. Stapel Julia
26. Szymański Szymon
27. Tyszczenko Michał
28. Widomski Maciej
29. Wojdyło Krzysztof

Klasa IVE
wych.: Wioleta Wichrowska

1. Barwik Tomasz
2. Bendyk Michał
3. Borucka Monika
4. Brzóska Magdalena
5. Buczek Dagmara
6. Chodup Joanna
7. Czarnecka Natalia
8. Dembińska Sylwia
9. Dominiak Dominika
10. Fąfara Paulina
11. Grochocka Anna
12. Heyka Kamil
13. Hulewicz Katarzyna
14. Janik Agnieszka
15. Kaczorowski Krzysztof
16. Karaczun Lucyna
17. Kitlińska Aleksandra
18. Krajewska Małgorzata
19. Kucharska Magdalena
20. Łazarska Alicja
21. Michaliszyn Aleksandra
22. Miecznikowski Tomasz
23. Murach Ewa
24. Schramm Dominika
25. Siedlecka Aleksandra
26. Smolińska Emilia
27. Szewczuk Marceli
28. Szymański Bartosz
29. Świstek Katarzyna
30. Wojciechowska Joanna
31. Wyrostek Joanna

Klasa IVF
wych.: Anna Kurzyńska – Wiak

1. Budzińska Katarzyna
2. Czuba Ewelina
3. Czyżo Józef
4. Dudkiewicz Hanna
5. Elwart Karolina
6. Heyka Radosław
7. Józefowicz Dudek Marta
8. Kaczor Agata
9. Kaniecka Sylwia
10. Kikulska Marta
11. Konkolewska Ewelina
12. Kortas Joanna
13. Leśniak Natalia
14. Lukiewska Emilia
15. Malińska Agata
16. Morańska Magdalena
17. Musiał Błażej
18. Nitek Agnieszka
19. Paradowska Małgorzata
20. Przewodowska Anna
21. Ratajek Błażej
22. Rejmus Anna
23. Skowrońska Anna
24. Skrzeczowska Anna
25. Stempniak Izabela
26. Szemraj Małgorzata
27. Świder Sandra
28. Wilczura Agnieszka
29. Witkowski Paweł
30. Wojcieszek Daria
31. Ziemba Anna