Klasa IIIA
wych.: Jacek Sawicki

1. Bączkowska Magdalena
2. Białecka Aleksandra
3. Cerkowska Małgorzata
4. Chabuda Dorota
5. Czagunawa Olga
6. Czajkowska Katarzyna
7. Dąbrowska Beata
8. Faltyńska Agnieszka
9. Gazda Magdalena
10. Grzybek Paweł
11. Józefowicz Natalia
12. Karpiuk Monika
13. Kernstein Artur
14. Kosmala Kosma
15. Kowalik Jakub
16. Kucharski Dominik
17. Kuligowska Katarzyna
18. Nowicka Katarzyna
19. Orzeszyna Natalia
20. Piętka Anna
21. Piotrowska Joanna
22. Signerska Katarzyna
23. Słowicka Maria
24. Szumska Monika
25. Tkaczyk Anna
26. Wesołowska Emilia
27. Witczak Paweł
28. Zapalska Emilia
29. Żylińska Milena
30. Żyła Małgorzata

Klasa IIIB
wych.: Mirosława Cieślak

1. Bagniewska Katarzyna
2. Bartlewska Małgorzata
3. Bąkowska Anna
4. Biedziński Przemysław
5. Dybikowska Judyta
6. Dykalska Monika
7. Ewertowska Joanna
8. Gorczyński Sebastian
9. Grzankowska Ewelina
10. Kardas Sławomir
11. Kornatzka Agnieszka
12. Kowalczyk Magdalena
13. Kowalska Klaudia
14. Kukuła Agata
15. Kuśmirek Adam
16. Lewandowska Karolina
17. Michna Monika
18. Napierska Natalia
19. Percha Tomasz
20. Pleskot Tomasz
21. Pokora Paula
22. Przeorska Milena
23. Rosińska Iga
24. Skrzeczowski Bartosz
25. Świs Małgorzata
26. Tyburska Alicja
27. Więckowska Anna
28. Zgoda Łukasz
29. Zielaskowska Izabela
30. Żeżyński Mikołaj

Klasa IIIC
wych.: Grażyna Winnicka

1. Andrzejczak Mariusz
2. Bartnik Katarzyna
3. Besser Karolina
4. Biernacki Jakub
5. Brudzińska Ariadna
6. Eberlein Marcin
7. Han Edyta
8. Hilger Barbara
9. Jankowski Krzysztof
10. Kleszowski Tomasz
11. Koprowska Justyna
12. Lewandowska Klaudia
13. Łaszewska Natalia
14. Malik Justyna
15. Miernik Aleksandra
16. Moczulska Alicja
17. Myśliborski-Wołowski Paweł
18. Niezgoda Jacek
19. Olszewska Małgorzata
20. Rezmer Magdalena
21. Rusoń Katarzyna
22. Rutkowska Alicja
23. Rzęsiewicz Karol
24. Sigorski Dawid
25. Sikorska Monika
26. Sinicka Adriana
27. Stalkowska Kinga
28. Szarzyński Maciej
29. Szmelter Małgorzata
30. Topolewski Arkadiusz
31. Wyżga Maciej
32. Żołyńska Małgorzata

Klasa IIID
wych.: Józef Kołodziejski

1. Chomicz Joanna
2. Chruściel Tadeusz
3. Cybulski Łukasz
4. Gliński Paweł
5. Głowacki Michał
6. Grzybowska Anna
7. Kierzkowska Katarzyna
8. Kminikowski Mariusz
9. Kornet Adam
10. Kuciński Bartłomiej
11. Kujawski Arkadiusz
12. Marchlewicz Kamila
13. Megger Dawid
14. Nagórska Paula
15. Pączek Grażyna
16. Piasecki Jacek
17. Piasta Michał
18. Podlasiński Mateusz
19. Pogan Krzysztof
20. Powalisz Patryk
21. Przybylski Marcin
22. Słupski Marcin
23. Stępniak Michał
24. Swakowski Szymon
25. Sznajdrowska Agata
26. Szpak Bartosz
27. Szymański Leszek
28. Tomasik Bartosz
29. Tomczuk Adrian
30. Wołosz Przemysław
31. Zielińska Paulina
32. Zubrzycki Bartosz

Klasa IIIE
wych.: Katarzyna Toppmayer

1. Białkowska Małgorzata
2. Cieluch Łukasz
3. Darmos Karolina
4. Gmaj Anna
5. Gutkowska Anna
6. Heyka Karol
7. Hoffmann Marta
8. Jagielska Ewelina
9. Józefiak Malwina
10. Koczykowski Paweł
11. Koncicki Dawid
12. Kozłowska Anita
13. Labocha Izabela
14. Majchrzak Anna
15. Michalak Agnieszka
16. Młotkowski Paweł
17. Najdrowska Agnieszka
18. Niewiadomski Maciej
19. Ogonowska Dorota
20. Paduch Anna
21. Podlaski Arkadiusz
22. Pokrzywnicki Maciej
23. Recka Milena
24. Rutynowski Jakub
25. Siemiński Łukasz
26. Sobieraj Bartosz
27. Szarafińska Natalia
28. Śmiejewska Ksenia
29. Śpica Szymon
30. Witek Sebastian
31. Ziemińska Joanna
32. Żurek Izabela

Klasa IIIF
wych.: Witold Cybulski

1. Czerniej Patrycja
2. Czopek Mateusz
3. Dorosz Ewa
4. Dwojacka Agata
5. Górecki Marcin
6. Gul Lukas
7. Jabłońska Magdalena
8. Jagos Anna
9. Klimek Joanna
10. Kochanowski Michał
11. Kotońska Monika
12. Kozłowska Karolina
13. Kraśniewski Dawid
14. Kwiatek Anna
15. Maćkowiak Martyna
16. Maron Damian
17. Omelczuk Izabela
18. Parczewska Paulina
19. Piątkowski Radosław
20. Piwowarczyk Wojciech
21. Plath Natalia
22. Poczekaj Iga
23. Ruzga Marta
24. Skonka Michał
25. Szpak Aleksandra
26. Szramowska Joanna
27. Witczak Patryk
28. Wojciechowska Sylwia
29. Wróblewska Aleksandra
30. Zdziebłowska Michalina
31. Żurawska Michalina