Klasa IIIA
wych.: Barbara Flaczyńska

1. Banasik Joanna
2. Bodo Anna
3. Bojko Martyna
4. Dulęba Mikołaj
5. Gielke Anna
6. Góral Zuzanna
7. Grajewski Paweł
8. Karolska Monika
9. Karpiuk Joanna
10. Kessler Katarzyna
11. Kołodziejski Marek
12. Kowalska Natalia
13. Kowalski Łukasz
14. Kozłowska Dominika
15. Krajewska Aleksandra
16. Kurek Konrad
17. Lewandowska Agata
18. Lis Aleksandra
19. Łagowska Natalia
20. Mazurska Martyna
21. Najmowska Karolina
22. Paleń Aleksandra
23. Rosińska Joanna
24. Sankiewicz Katarzyna
25. Słomiak Magdalena
26. Stępień Agata
27. Szarek Monika
28. Ścisłowska Marta
29. Tabarkiewicz Monika
30. Tomaszewska Joanna
31. Wierzbowska Karolina
32. Wierzbowska Katarzyna
33. Wiśniewska Natalia
34. Żukowski Jacek

Klasa IIIB
wych.: Beata Torbicka

1. Abramek Magdalena
2. Babiarz Jakub
3. Baryła Natalia
4. Błażejewska Anna
5. Borkowska Dominika
6. Borowski Szymon
7. Brużek Sandra
8. Cejrowski Damian
9. Cybulski Piotr
10. Dąbrowska Joanna
11. Dulna Katarzyna
12. Jankiewicz Małgorzata
13. Jasińska Halina
14. Kasak Małgorzata
15. Kasprzyk Artur
16. Klempert Małgorzata
17. Kuczmowska Sylwia
18. Malinowska Paulina
19. Marczuk Joanna
20. Meller Anna
21. Michaliszyn Ewa
22. Nastrożny Paweł
23. Naumann Maciej
24. Raflesz Weronika
25. Stefańska Paulina
26. Szram Magdalena
27. Świtkowska Martyna
28. Tucholski Jakub
29. Warczak Magdalena
30. Wiliński Michał
31. Wiśniewska Milena
32. Wołoszyn Natalia
33. Żbikowska Sylwia

Klasa IIIC
wych.: Katarzyna Lepka

1. Ali Mariam
2. Balczerowska Ewa
3. Besser Joanna
4. Borowiec Justyna
5. Chełstowski Mateusz
6. Chuchra Michał
7. Czarniak Michał
8. Dasiewicz Natalia
9. Hojdeczko Karolina
10. Jabłońska Monika
11. Jaworowska Romana
12. Jędrak Paulina
13. Józefowicz Paulina
14. Kamińska Sandra
15. Kaszubski Jakub
16. Kuchta Sylwia
17. Kula Michał Jan
18. Leśniewicz Zuzanna
19. Murawska Natalia
20. Ostaniewicz Jakub
21. Piasecka Kinga
22. Przybylska Agnieszka
23. Puzio Karolina
24. Rafińska Anna
25. Rocławska Weronika
26. Rokita Dorota
27. Rutkowska Beata
28. Siedlaczek Edyta
29. Sobczak Wioleta
30. Spychalska Sylwia
31. Staniszewska Monika
32. Zaborowska Sandra
33. Zielińska Magdalena

Klasa IIID
wych.: Agnieszka Adamaszek

1. Borowska Anna
2. Brudziński Mateusz
3. Chodakiewicz Zuzanna
4. Czepek Maciej
5. Gaca Magdalena
6. Gul Filip
7. Kieloch Paulina
8. Langowska Martyna
9. Lewandowski Radosław
10. Matuszewski Bartosz
11. Miecznikowski Paweł
12. Mielcarska Antonina
13. Muszarski Jakub
14. Olender Tomasz
15. Olszewska Karolina
16. Olszewski Kamil
17. Orzeszyna Łukasz
18. Pakulski Bartosz
19. Piotrowiak Wojciech
20. Retz Andrzej
21. Rozynek Tomasz
22. Stawiarz Karol
23. Szczerba Jacek
24. Szwed Sebastian
25. Węgrzynowski Rafał
26. Wierzbowski Piotr

Klasa IIIE
wych.: Sławomira Kołodziejska

1. Acimovic Denis
2. Andrzejewski Leszek
3. Chiliński Ireneusz
4. Chodup Rafał
5. Chuchra Paweł
6. Domański Maciej
7. Fischer Łukasz
8. Grabowski Paweł
9. Halik Emilia
10. Jankowska Karolina
11. Jendraszek Aleksandra
12. Jeziorska Maja
13. Kieloch Monika
14. Kozak Karol
15. Kulig Mateusz
16. Landowski Karol
17. Macfałda Nina
18. Machaj Szymon
19. Makowski Mateusz
20. Martyna Magdalena
21. Murawska Marta
22. Ostrowicka Dominika
23. Rodziewicz Martyna
24. Sikora Monika
25. Śliwiński Adam
26. Waruszewski Karol
27. Woźniak Kamil
28. Zakerska Julia
29. Zaremba Aleksandra

Klasa IIIF
wych.: Bożena Wojdyło

1. Adamski Adam
2. Bilut Dagmara
3. Borkowska Magdalena
4. Borowiak Paulina
5. Cantek Klaudia
6. Chojnowski Witold
7. Czajka Emilia
8. Dreyer Monika
9. Dziadzio Katarzyna
10. Goralewska Agata
11. Horna Michał
12. Jagos Dominika
13. Janc Magdalena
14. Jastrzębska Sylwia
15. Jaworski Przemysław
16. Kalinowska Agata
17. Kaszuba Paulina
18. Kostrzewska Katarzyna
19. Molisak Patrycja
20. Pyszyńska Magdalena
21. Ramlau Michał
22. Skwira Agata
23. Szałecki Patryk
24. Szczepkowska Anna
25. Szreder Joanna
26. Świderska Izabela
27. Topolewska Marta
28. Urbański Bartosz
29. Zdziebłowska Agnieszka