Klasa IIIA
wych.: Beata Chodziutko – Furso

1. Antoszczyszyn Anna
2. Chyła Joanna
3. Darmos Agata
4. Fijałek Karolina
5. Gołębiewska Natalia
6. Han Marek
7. Karpus Łukasz
8. Konwerska Monika
9. Mikszuta Wojciech
10. Mroczkowska Emilia
11. Nowakowska Aleksandra
12. Obrębska Anna
13. Oleszkiewicz Alicja
14. Pająkowska Ewelina
15. Pietrzykowska Katarzyna
16. Płoska Klaudia
17. Poradzewski Marco
18. Skopińska Alicja
19. Skrzeczkowska Joanna
20. Strysik Sylwia
21. Szczepanik Monika
22. Szczodrowski Dawid
23. Szczygielska Andżelika
24. Szynkiewicz Mateusz
25. Śmiejewski Jakub
26. Świs Janusz
27. Tęcza Kamil
28. Tunowska Ewelina
29. Urbanowska Agnieszka
30. Waśko Monika
31. Wiśniewska Beata
32. Witkowska Malwina
33. Zakrzewska Marlena
34. Zakrzewski Cezary

Klasa IIIB
wych.: Katarzyna Toppmayer

1. Aniołowska Agnieszka
2. Bartkowska Monika
3. Behrendt Karolina
4. Cierznikowska Nina
5. Drozd Monika
6. Erdmański Igor
7. Firlit Anna
8. Gajdus Michał
9. Gorkowski Paweł
10. Grabowski Michał
11. Gruca Agnieszka
12. Jasińska Małgorzata
13. Jasiński Krzysztof
14. Kamińska Marta
15. Kłodawski Piotr
16. Kurek Magdalena
17. Lewandowska Milena
18. Lubiejewska Nina
19. Misiak Dominika
20. Moczydłowska Karolina
21. Nagórska Karolina
22. Pałasz Anna
23. Prussakowska Alicja
24. Rutkowski Jakub
25. Sielska Jagoda
26. Strahl Natalia
27. Templin Dymitr
28. Trudnowski Piotr
29. Więch-Przerwa Laura
30. Wojciechowska Monika
31. Zasidko Marcin
32. Zawieracz Sylwia
33. Zwolińska Natalia
34. Żurawska Paulina

Klasa IIIC
wych.: Grażyna Winnicka

1. Biedzińska Agnieszka
2. Bogdańska Joanna
3. Fiałkowska Róża
4. Gryń Katarzyna
5. Kondracka Karolina
6. Kosik Agnieszka
7. Kotońska Maja
8. Makowska Kamila
9. Marszalec Aleksandra
10. Motyka Malwina
11. Murawska Magdalena
12. Ostręga Kinga
13. Paszkot Łukasz
14. Porodzińska Anna
15. Puczkowska Dorota
16. Pyrzewska Sandra
17. Pyssa Mateusz
18. Pyszora Anna
19. Rabeszko Agata
20. Raywer Dominika
21. Ropińska Alina
22. Ruszkowska Sandra
23. Sobczyk Marta
24. Śniegowski Patryk
25. Świs Justyna
26. Tarkowska Agata
27. Topolewska Agnieszka
28. Tymoszczuk Joanna
29. Wasilewska Patrycja
30. Wąsikowski Maciej
31. Wojenko Agata
32. Wójcik Rafał
33. Zapalska Klaudia
34. Zdanowicz Marcin
35. Żbik Magdalena

Klasa IIID
wych.: Wiesław Wiak

1. Belt Tomasz
2. Będzłowicz Błażej
3. Bieszk Maciej
4. Bruhn Bartosz
5. Goss Piotr
6. Hajduk Tomasz
7. Hulewicz Jakub
8. Kużel Marcin
9. Lasecki Piotr
10. Lewandowska Anna
11. Lubiszewska Martyna
12. Milewska Paulina
13. Ossowska Joanna
14. Phuycharoen Mike
15. Piasecki Piotr
16. Piekoś Paweł
17. Pikul Paweł
18. Pilarska Justyna
19. Reise Paweł
20. Rolewicz Damian
21. Ronowska Natalia
22. Staniec Kamil
23. Szymanowski Kacper
24. Świtoń Małgorzata
25. Tulibacki Adam
26. Weiland Maciej
27. Wiśniewski Michał
28. Woźniakowski Bartłomiej
29. Wróbel Szymon
30. Zaremba Michał
31. Zieliński Cezary

Klasa IIIE
wych.: Anna Kurzyńska-Wiak

1. Bajor Paulina
2. Barańska Agata
3. Błażejewicz Ewa
4. Bocian Adam
5. Chrobocińska Anna
6. Czajka Anna
7. Dąbrowska Magdalena
8. Derzewska Agnieszka
9. Dończyk Marta
10. Drozd Mateusz
11. Falkowska Izabela
12. Gałczyńska Joanna
13. Gogacz Magdalena
14. Kamiński Kajetan
15. Kozak Jakub
16. Krakowski Piotr
17. Lamkowska Karolina
18. Markowska Dagmara
19. Maślanka Aleksandra
20. Piotrowiak Maciej
21. Rodziewicz Ewa
22. Rosiński Filip
23. Roś Michalina
24. Saczywko Łukasz
25. Skowroński Mateusz
26. Socha Sylwester
27. Stachnowicz Natalia
28. Wojanowski Paweł
29. Woźniak Paulina
30. Zielińska Katarzyna
31. Zielińska Aleksandra
32. Ziętarska Oliwia
33. Żulewska Daria

Klasa IIIF
wych.: Witold Cybulski

1. Borowska Paulina
2. Buczkowska Karolina
3. Bunk Agnieszka
4. Gadek Agata
5. Gołębiewska Małgorzata
6. Gurajdowska Anita
7. Hartmann Pamela
8. Horna Monika
9. Jagos Anita
10. Jaworska Anita
11. Jeszka Beata
12. Kalińska Marta
13. Kawczyńska Aleksandra
14. Klonowska Klaudia
15. Konieczna Dorota
16. Kucab Magdalena
17. Kurowska Ewelina
18. Librant Aleksandra
19. Lipertowicz Jakub
20. Mikołajczyk Magda
21. Niklewska Joanna
22. Polewka Monika
23. Poślednik Paweł
24. Rosińska Katarzyna
25. Rybarczyk Anna
26. Sargalski Karol
27. Skoczylas Milena
28. Soja Przemysław
29. Tucholska Sylwia
30. Walczak Patrycja
31. Wróblewska Aleksandra
32. Wyżga Magdalena
33. Zdziebłowski Artur
34. Żak Katarzyna