Klasa IIIA
wych.: Bożena Formaniewicz – Kisiela

1. Baśniak Natalia
2. Borowska Magdalena
3. Burcz Justyna
4. Chyla Jowita
5. Derzewska Joanna
6. Drozd Kamil
7. Fajfer Katarzyna
8. Ficek Anna
9. Garbicz Natalia
10. Głodowski Miłosz
11. Grzybek Jakub
12. Jabłońska Agnieszka
13. Jezierska Natalia
14. Jurek Paulina
15. Klimek Marta
16. Kołtonowska Sabina
17. Kwidziński Bartosz
18. Kwiecień Sandra
19. Lewandowska Barbara
20. Lubomska Isabella
21. Luncik Natalia
22. Meirowska Agnieszka
23. Nowicka Joanna
24. Piotrowska Daria
25. Plecyng Wioleta
26. Rejczak Anna
27. Sola Anna
28. Stępnicka Natalia
29. Szymańska Anna
30. Tubisz Maciej
31. Wilary Kamila
32. Zbrojkiewicz Katarzyna
33. Żurawska Monika

Klasa IIIB
wych.: Mirosława Cieślak

1. Bieńkowska Weronika
2. Brzeski Mateusz
3. Chechła Emilia
4. Chołostiakow Katarzyna
5. Cichocka Eliza
6. Ćwiklińska Angelika
7. Dominiak Klaudia
8. Figurski Darian
9. Gorczyca Maciej
10. Górska Agnieszka
11. Grzegowska Aleksandra
12. Grzela Monika
13. Janicka Joanna
14. Juras Agnieszka
15. Kasak Kamil
16. Kijora Weronika
17. Lubieniecka Anna
18. Łapkiewicz Weronika
19. Markowski Rafał
20. Miller Miłosz
21. Nowicka Karolina
22. Piwowarska Marcelina
23. Przybylak Maciej
24. Reszkowska Aleksandra
25. Rogowska Katarzyna
26. Sykut Jagoda
27. Treder Joanna
28. Tsouti Angelika
29. Warnel Magdalena
30. Wikliński Tomasz

Klasa IIIC
wych.: Grażyna Winnicka

1. Bagińska Oksana
2. Biesalska Aleksandra
3. Dąbek Przemysław
4. Fiałkowska Natalia
5. Furman Krzysztof
6. Gołębiewska Agata
7. Jeziorski Sławomir
8. Karwowski Krzysztof
9. Kleina Anna
10. Klocek Fabian
11. Kłobucka Marta
12. Krawczyk Karolina
13. Łakomiec Dominika
14. Magiera Agnieszka
15. Maliszewski Michał
16. Małkowski Damian
17. Marendowski Adam
18. Matwiejczyk Marta
19. Miazek Paweł
20. Molisak Karolina
21. Murawski Bartłomiej
22. Rachwalska Weronika
23. Rajska Aleksandra
24. Retz Barbara
25. Rogowska Marta
26. Trejtowicz Agnieszka
27. Urbanek Marta
28. Walter Oliwia
29. Wojanowska Weronika
30. Zaborowska Rita
31. Zaborowska Natalia
32. Zając Magdalena
33. Ziomek Paulina
34. Ziółkowska Magdalena

Klasa IIID
wych.: Anna Kłodawska

1. Adamczyk Adrian
2. Bazylczuk Błażej
3. Bogdański Michał
4. Brzezińska Martyna
5. Buczek Jakub
6. Cybulski Mateusz
7. Czerwiński Adam
8. Daśko Sebastian
9. Fedejko Aneta
10. Gawroński Mariusz
11. Globke Filip
12. Gnutek Marta
13. Graduszewski Mateusz
14. Hapka Paweł
15. Jabłoński Ariel
16. Jędryczka Ewa
17. Kamiński Mateusz
18. Kamiński Jakub
19. Kminikowska Sandra
20. Kosinska Natalia
21. Krawiec Krzysztof
22. Kubera Anna
23. Kufel Tomasz
24. Kurowski Maciej
25. Molski Rafał
26. Muszarski Bartosz
27. Ratajczyk Jan
28. Romanowski Tomasz
29. Staromłyński Kajetan
30. Szwed Sylwia
31. Tomczak Monika
32. Wichrowski Jakub
33. Więcek Berenika
34. Wojciechowski Cezary

Klasa IIIE
wych.: Krzysztof Wojciechowski

1. Arent Dawid
2. Brucka Paulina
3. Cegliński Paweł
4. Dudziński Artur
5. Felczykowska Marta
6. Findling Natalia
7. Glinowiecka Monika
8. Grabowska Aleksandra
9. Jendrzejewska Natalia
10. Kochańska Małgorzata
11. Kogut Katarzyna
12. Kostrzewska Joanna
13. Kuplicka Monika
14. Lorenc Wojciech
15. Łukiewski Bartosz
16. Łyczek Angelika
17. Mazurska Natalia
18. Morczyńska Milena
19. Moryń Katarzyna
20. Napiontek Weronika
21. Pabjan Piotr
22. Pieściński Adam
23. Przybylski Mateusz
24. Rzytelewska Magdalena
25. Sigorski Szymon
26. Sokołowska Iwona
27. Sysoł Olga
28. Szajer Magdalena
29. Szelczyńska Daria
30. Szuca Romanika
31. Tarniowa Nikoleta
32. Włoszczyńska Milena
33. Wojciechowski Michał
34. Zychowicz Joanna

Klasa IIIF
wych.: Kamila Melkowska-Lemke

1. Barańczuk Patrycja
2. Bocian Agata
3. Brudzińska Aleksandra
4. Brzezińska Joanna
5. Cantek Michał
6. Figura Krzysztof
7. Głowacki Marek
8. Grabowska Monika
9. Grabowska Joanna
10. Grochowski Emil
11. Grzegorczyk Ewa
12. Gutkowska Ewelina
13. Jabłoński Dominik
14. Jastrzębska Joanna
15. Kalicki Piotr
16. Kała Tomasz
17. Kamińska Monika
18. Karczewska Kinga
19. Kosman Natalia
20. Krawczuk Agnieszka
21. Laskowska Natalia
22. Narloch Oktawia
23. Nitek Natalia
24. Osenka Sonia
25. Pomykała Anna
26. Rodzińska Marta
27. Stachnowicz Joanna
28. Szczepkowska Katarzyna
29. Szczuka Natalia
30. Szuba Anna
31. Szwarnowska Roksana
32. Szymańska Aleksandra
33. Topolewska Paulina
34. Wrzesińska Katarzyna