Klasa IIIA
wych.: Małgorzata Dryl

1. Andrzejewska Ewelina
2. Barwik Wojciech
3. Cholewa-Sokołowska Joanna
4. Chołostiakow Marek
5. Czaplińska Agnieszka
6. Czarnecki Łukasz
7. Fryc Natalia
8. Gawrział Dominika
9. Gołębiowska Joanna
10. Janowski Kamil
11. Jeziorska Natalia
12. Jędrzejewska Ewa
13. Józefowicz Michał
14. Kamińska Aleksandra
15. Kędziora Olga
16. Kościeniewicz Dominika
17. Kozłowska Karolina
18. Kula Lucyna
19. Laazer Klaudia
20. Lubiejewska Laura
21. Nowakowski Mikołaj
22. Olszewska Anna
23. Paluszkiewicz Tomasz
24. Romanowski Roland
25. Rosiński Paweł
26. Rudkiewicz Adrian
27. Skrzeczowski Piotr
28. Treder Monika
29. Wierucka Magdalena
30. Wiśniewska Aleksandra
31. Żurawski Marcin

KLASA IIIB
wych.: Beata Torbicka

1. Brucka Natalia
2. Brykner Patrycja
3. Cierach Damian
4. Dąbrowska Sonia
5. Figurski Dawid
6. Galus Alicja
7. Guzowska Kaja
8. Jabłońska Daria
9. Karow Jan
10. Kuszyńska Joanna
11. Kuzara Liwiusz
12. Lewicki Bartosz
13. Marchlewicz Miłosz
14. Mirecka Julia
15. Natońska Diana
16. Niklarz Marek
17. Nowicka Klaudia
18. Olesińska Magdalena
19. Porożyńska Daria
20. Sadowska Agnieszka
21. Siedlaczek Agata
22. Staniszewski Marek
23. Śmigielska Sonia
24. Waruszewska Daria
25. Wawrzyniak Kornel
26. Woźnicka Patrycja
27. Wróbel Kinga
28. Wyżga Kacper
29. Zieliński Paweł
30. Zwalińska Marta

KLASA IIIC
wych.: Katarzyna Lepka

1. Angerhoefer Dawid
2. Biesalski Jakub
3. Borowska Agnieszka
4. Brużek Małgorzata
5. Chwalczewski Samuel
6. Czepek Patrycja
7. Erdmańska Aleksandra
8. Fryc Sylwia
9. Groszewska Anna
10. Harasim Melania
11. Koprowski Mateusz
12. Kuchta Aleksandra
13. Loewenau Sara
14. Łączna Aleksandra
15. Łopatka Alicja
16. Matuszczak Rafał
17. Michalska Magdalena
18. Murawska Marta
19. Pierzynowska Monika
20. Rudnik Rafał
21. Sawicki Robert
22. Serocka Magdalena
23. Szajerka Iwona
24. Tryk Mateusz
25. Wiśniewski Damian
26. Wiśniewski Marcin
27. Wojciechowski Łukasz
28. Wysmulska Marcelina
29. Zadrożna Karina
30. Zaremba Marta
31. Żbikowska Anna

KLASA IIID
wych.: Bożena Wojdyło

1. Belt Adam
2. Brzeska Paulina
3. Cegiełkowska Milena
4. Cichocki Rafał
5. Cichocki Mateusz
6. Cieszyńska Monika
7. Cieślak Bartosz
8. Ciszewska Dominika
9. Czerwińska Sara
10. Drabik Monika
11. Floriańczyk Miłosz
12. Góralski Łukasz
13. Górska Karolina
14. Graczyk Tomasz
15. Groth Jakub
16. Hapke Łukasz
17. Jabłońska Patrycja
18. Jakóbczyk Martyna
19. Jendraszek Adrianna
20. Kamiński Patryk
21. Kamrowski Krzysztof
22. Karolczuk Kamil
23. Klimowicz Korneliusz
24. Kopczyński Damian
25. Mielcarski Bartosz
26. Nogal Ewelina
27. Pożoga Łukasz
28. Prokopowicz Monika
29. Sangho Sylwestr
30. Sigorski Michał
31. Skrzypek Marta
32. Słupski Jakub
33. Strahl Anna

KLASA IIIE
wych.: Agnieszka Adamaszek

1. Banaszkiewicz Hanna
2. Feldmann Małgorzata
3. Fichtner Joanna
4. Głatki Maciej
5. Góralska Weronika
6. Grunwald Konrad
7. Karczewska Olga
8. Kostrzewska Sonia
9. Krajewski Adam
10. Kujawska Martyna
11. Librant Alicja
12. Lisiewicz Katarzyna
13. Lisiewicz Dorota
14. Marszewska Natalia
15. Mięsikowska Anna
16. Miksa Łukasz
17. Oskroba Marcin
18. Papierowska Aleksandra
19. Pawlicka Anna
20. Pniewska Kinga
21. Podsiadło Kamil
22. Rakowski Kacper
23. Sitniewska Sandra
24. Stefan Michał
25. Szajer Anna
26. Szczygielska Lidia
27. Szumkow Kamila
28. Tęcza Nikodem
29. Tomczyńska Justyna
30. Wąsicka Sandra
31. Wicińska Sylwia
32. Wojanowski Jakub
33. Ziółkowski Łukasz
34. Zwolicki Paweł

KLASA IIIF
wych.: Barbara Flaczyńska

1. Borowicz Jakub
2. Boruta Monika
3. Budziński Karol
4. Chmielewska Izabela
5. Chuchra Aleksandra
6. Drzewoszewski Jakub
7. Groth Monika
8. Izdebska Klaudia
9. Józefowicz Karol
10. Kalińska Maria
11. Kamińska Paulina
12. Kiełpińska Marta
13. Klasiński Radosław
14. Knoff Bartosz
15. Korgul Błażej
16. Kornacka Monika
17. Kosakowska Dominika
18. Lemke Joanna
19. Lewandowski Marcin
20. Lipertowicz Agata
21. Markowski Krzysztof
22. Moszyński Mateusz
23. Osenka Cezary
24. Pietruszka Aleksander
25. Piłat Agata
26. Serocka Martyna
27. Sowiński Michał
28. Stodolska Agnieszka
29. Tuora Dominika
30. Więcek Daria
31. Wojciechowski Michał
32. Woźniak Marianna
33. Ziuziakowski Kamil