Klasa IIIA
wych.: Wiesław Wiak

1. Bernat Kamila
2. Bocian Jolanta
3. Borkowska Agnieszka
4. Czenkusz Mateusz
5. Damaziak Sara
6. Dondelewska Karolina
7. Figura Katarzyna
8. Fraszkiewicz Agnieszka
9. Gall Weronika
10. Grelewicz Katarzyna
11. Janicki Szymon
12. Kłosińska Marta
13. Konieczka Alicja
14. Ląkiert Natalia
15. Lipka Patryk
16. Mączyńska Agata
17. Miąsko Joanna
18. Miller Michalina
19. Molęda Aleksandra
20. Murawski Bartłomiej
21. Piechowski Jakub
22. Piśko Michał
23. Potocka Paulina
24. Rogozińska Daria
25. Smolińska Daria
26. Spaszewska Patrycja
27. Szczepkowska Katarzyna
28. Toews Katarzyna
29. Wesołowska Joanna
30. Witkowska Katarzyna
31. Woroniecka Dagmara
32. Woźniak Kinga
33. Zakrzewska Katarzyna

KLASA IIIB
wych.: Katarzyna Toppmayer

1. Bieszk Sara
2. Bojarski Paweł
3. Chyleńska Marta
4. Jagielski Miłosz
5. Jankowska Krzysztofa
6. Jaranowska Agnieszka
7. Kamiński Szymon
8. Kawecka Monika
9. Klimczak Laura
10. Kowalczyk Paweł
11. Kowalski Jakub
12. Kozłowski Michał
13. Kraińska Agnieszka
14. Kuczwalski Paweł
15. Lisiewicz Monika
16. Lubańska Joanna
17. Lubiejewska Julia
18. Łazar Aleksandra
19. Makówka Łukasz
20. Michaliszyn Michał
21. Opalińska Marta
22. Orłowska Anna
23. Przerwa Katarzyna
24. Przybył Natalia
25. Raflesz Joanna
26. Rydzińska Paulina
27. Sobczyńska Monika
28. Szymańska Małgorzata
29. Szymańska Magdalena
30. Waruszewska Roksana
31. Winiarska Izabela
32. Żyłowska Katarzyna

KLASA IIIC
wych.: Grażyna Winnicka

1. Abramek Mateusz
2. Będzłowicz Dagmara
3. Błaszczyk Maria
4. Broniarek Krzysztof
5. Charzyńska Małgorzata
6. Cieślak Ewa
7. Drozd Łukasz
8. Drożyńska Patrycja
9. Górska Magdalena
10. Hulewicz Agata
11. Kaczerewska Joanna
12. Kalinowska Natalia
13. Karasińska Beata
14. Kruczkowska Paulina
15. Książka Kaja
16. Kuczma Dorota
17. Kurowski Jakub
18. Kwiatkowska Natalia
19. Łojewska Maria
20. Makowska Dorota
21. Malinowska Natalia
22. Mielniczek Michał
23. Milczarczyk Aleksandra
24. Murawska Anna
25. Nagel Patrycja
26. Paul Przemysław
27. Seredyński Paweł
28. Szewczyk Sylwester
29. Węgler Jarosław
30. Wiśniewska Izabela
31. Wrzesińska Anna
32. Zapalska Magdalena
33. Zarębska Paula
34. Ziółkowska Emilia

KLASA IIID
wych.: Beata Chodziutko – Furso

1. Agaciński Jan
2. Chabowski Przemysław
3. Chyła Adam
4. Ćwiertnia Krystian
5. Dziedziak Łukasz
6. Filipski Bartosz
7. Gończewski Mateusz
8. Kowalczyk Marcin
9. Kozak Mikołaj
10. Kurnik Emil
11. Lamparski Mateusz
12. Lewandowski Mikołaj
13. Liedtke Jakub
14. Łata Ewelina
15. Malinowski Paweł
16. Niebojewska Aleksandra
17. Orzeł Patrycja
18. Ossowski Michał
19. Piechocki Maksymilian
20. Prokopowicz Marta
21. Rodziewicz Anna
22. Ronowski Mateusz
23. Rzepczyński Łukasz
24. Samociuk Paweł
25. Siwerd Gabriela
26. Skoczylas Michał
27. Szpak Sebastian
28. Weiland Szymon
29. Wiczarski Mateusz
30. Zubrzycki Mateusz

KLASA IIIE
wych.: Anna Kurzyńska – Wiak

1. Bartoszewicz Natalia
2. Biegalska Beata
3. Borowiak Dominika
4. Ciećko Maciej
5. Drzewoszewski Marek
6. Gagat Anna
7. Górski Łukasz
8. Grunwald Igor
9. Janowska Anna
10. Klak Katarzyna
11. Konowalski Dawid
12. Lichnerewicz Grzegorz
13. Lisowska Agnieszka
14. Majerowska Agnieszka
15. Malinowska Karolina
16. Mazur Anna
17. Miąsko Bartłomiej
18. Michalska Paulina
19. Michna Klaudia
20. Moszyńska Patrycja
21. Nalaskowski Mateusz
22. Plecyng Natalia
23. Podlewski Bartosz
24. Słowy Marta
25. Szóstakowski Artur
26. Średzińska Kinga
27. Wantoch-Rekowska Agata
28. Wiatrowski Łukasz
29. Wieczorek Joanna
30. Wieczorek Iwo
31. Wiśniewska Karolina
32. Wiśniewski Adrian
33. Zasadowska Daria

KLASA IIIF
wych.: Sławomira Kołodziejska

1. Chilińska Elżbieta
2. Czajkowska Marta
3. Dziadkowiec Dominika
4. Flader Patrycja
5. Gagat Ewa
6. Głodowski Dorian
7. Godlewski Adam
8. Goerke Angelika
9. Górecka Judyta
10. Górka Mateusz
11. Gruszka Oliwia
12. Haber Maria
13. Hinz Dorota
14. Kaliszewska Patrycja
15. Kaniecka Magdalena
16. Kornacka Natalia
17. Kraińska Klaudia
18. Kraśniewska Marta
19. Maciejewska Sandra
20. Mikszuta Aleksandra
21. Munkhtulga Belgude
22. Okońska Magdalena
23. Osmańska Patrycja
24. Piłat Renata
25. Podciborski Piotr
26. Pogan Wioleta
27. Renkel Grzegorz
28. Stępień Aneta
29. Szytniewska Natalia
30. Zygadlewicz Maciej
31. Żubernik Joanna