KLASA IIIA
wych.: Krzysztof Wojciechowski

1. Bernaciak Jędrzej
2. Cejrowska Magdalena
3. Cejrowska Kamila
4. Chodyna Dawid
5. Ciborowska Marcelina
6. Galus Kamil
7. Gelinska Sylwia
8. Gębka Dawid
9. Gutkowski Paweł
10. Jankowska Michalina
11. Kalinowska Anna
12. Kikulska Aleksandra
13. Klimek Paulina
14. Kopycińska Oliwia
15. Kozłowska Adriana
16. Kulesz Szymon
17. Lewandowska Joanna
18. Lubiejewski Igor
19. Mieszczyńska Dominika
20. Muszyńska Katarzyna
21. Nikołajew Kamil
22. Nowak Jacek
23. Olkowicz Karol
24. Osiecka Julia
25. Pawlak Natalia
26. Pawska Dominika
27. Piłat Przemysław
28. Smolińska Karolina
29. Solarczyk Adam
30. Śmiechowicz Kalina
31. Warnke Kamil
32. Werner Jakub
33. Wiklińska Natalia
34. Wiśniewska Natalia
35. Zamyślewska Paulina
36. Zieliński Kamil

KLASA IIIB
wych.: Lucyna Dulemba

1. Babiarz Katarzyna
2. Balewska Magdalena
3. Becherka Jakub
4. Borolewska Daria
5. Buczkowska Sandra
6. Cieszyński Szymon
7. Czaplińska Alicja
8. Czeladka Monika
9. Czyrzniewska Anita
10. Fafińska Monika
11. Gościnna Klaudia
12. Igielska Aleksandra
13. Kaczmarski Piotr
14. Kiepka Agata
15. Kisiela Kuba
16. Klaczyńska Maja
17. Kłopotek Karolina
18. Kurpiński Bartosz
19. Leppek Sara
20. Lutostańska Paulina
21. Łuzińska Kinga
22. Modrzejewski Michał
23. Mucha Natalia
24. Mućka Joanna
25. Niećko Mikołaj
26. Powirska Milena
27. Prawdzik Maja
28. Ratajczak Maciej
29. Rosiński Tomasz
30. Różek Milena
31. Rydziński Bartosz
32. Siwek Dominika
33. Ulatowski Jakub
34. Wodka Jesika

KLASA IIIC
wych.: Mirosława Cieślak

1. Ataman Milena
2. Chrzanowska Anna
3. Cierznikowska Marta
4. Falkowska Dominika
5. Falkowski-Murawski Gwalbert
6. Furmańska Edyta
7. Gołębiewska Dominika
8. Heinrich Justyna
9. Jabłońska Daria
10. Jędrzejewska Joanna
11. Karwowska Joanna
12. Klimek Angelika
13. Kołodziejska Agata
14. Konieczna Karolina
15. Kowalska Amanda
16. Kubalski Błażej
17. Kurkowska Otylia
18. Lewandowska Julia
19. Misztal Monika
20. Pozorska Agnieszka
21. Preuss Marta
22. Prus Marta
23. Purwin Dominika
24. Rydyger Paulina
25. Sadownik Agata
26. Stanisławska Daria
27. Stawarz Monika
28. Stawicki Mateusz
29. Strugała Sara
30. Szałkowska Maja
31. Szymańska Maja
32. Wiczarski Łukasz
33. WiśniewskaAgnieszka
34. Żuchowska Paulina

KLASA IIID
wych.: Anna Kłodawska

1. Bednarski Łukasz
2. Bieńkowski Filip
3. Buczkowski Łukasz
4. Bujak Krystian
5. Chyła Daria
6. Cichocka Dagmara
7. Dobuszewski Michał
8. Jakubowski Bartosz
9. Kawski Paweł
10. Kawski Karol
11. Konieczka Jakub
12. Konowalski Dominik
13. Kulwicki Jakub
14. Lipecki Cezary
15. Materka Jakub
16. Mądro Tomasz
17. Michalski Mateusz
18. Modliborski Kamil
19. Nowacka Kinga
20. Pawelczyk Paulina
21. Pawłowski Tomir
22. Piasecki Marcin
23. Pless Karol
24. Pyszora Alicja
25. Rokiciński Maciej
26. Sieńska Kinga
27. Skrzyniecki Krzysztof
28. Wiśniewski Maciej
29. Witkowska Agata
30. Wrzos Mateusz
31. Zwolicki Maciej
32. Żurawski Jakub

KLASA IIIE
wych.: Wioleta Wichrowska

1. Bojanowska Karolina
2. Dejewska Paulina
3. Demby Przemysław
4. Domachowski Mateusz
5. Dziubkowska Klaudia
6. Gertner Dawid
7. Grabowska Marta
8. Jurowiecka Anna
9. Juszczak Paweł
10. Kłosiński Karol
11. Kowalska Monika
12. Kraskowska Justyna
13. Liberacki Jakub
14. Mazalon Krzysztofa
15. Nowak Marta
16. Ostrowska Jowita
17. Podbielska Milena
18. Potorska Natalia
19. Prokopczyk Klaudia
20. Sadowski Łukasz
21. Staniak Anna
22. Stręciwilk Wioleta
23. Stuczyńska Sylwia
24. Szmidt Anna
25. Tounsi Kasjan
26. Urbańska Patrycja
27. Urbańska Dorota
28. Wojtaszewska Martyna
29. Woźniak Michał
30. Wróblewska Paula
31. Zawistowski Łukasz
32. Żurawski Dawid

KLASA IIIF
wych.: Kamila Melkowska – Lemke

1. Adwent Beata
2. Borowska Martyna
3. Broniecki Robert
4. Brzeziński Jakub
5. Cieszyńska Daria
6. Cieśla Magdalena
7. Ciszewska Paulina
8. Dziedziech Karolina
9. Gabrysiak Julia
10. Gajda Patrycja
11. Guściora Monika
12. Hejnowska Sandra
13. Jędryczka Anna
14. Kłodawski Mikołaj
15. Komorek Justyna
16. Kurant Małgorzata
17. Kurzyńska Monika
18. Lewitzka Kamila
19. Mądry Patrycja
20. Mikołajczyk Anna
21. Milewska Ewelina
22. Moczydłowska Anna
23. Montowska Patrycja
24. Płotkowska Sandra
25. Prokopek Rafał
26. Radziszewska Marta
27. Renkiewicz Klaudia
28. Sitkowska Ewelina
29. Siwiec Paulina
30. Stręk Karina
31. Szwajkowska Emilia
32. Trzepizur Monika
33. Welski Mikołaj