KLASA IIIA
wych.: Bożena Wojdyło

1. Angowska Emilia
2. Baćkowska Marta
3. Bagniewska Marta
4. Beiger Monika
5. Bruska Malwina
6. Dejewska Alicja
7. Dębowski Jakub
8. Figura Sebastian
9. Gawron Patrycja
10. Goliński Mateusz
11. Gołębiewska Julia
12. Grabowska Paulina
13. Jasińska Alicja
14. Jezierska Paulina
15. Jeziorska Karolina
16. Kossak Karolina
17. Kozłowska Natalia
18. Krasińska Anna
19. Markowska Martyna
20. Mączyński Filip
21. Miąsko Przemysław
22. Michalak Agnieszka
23. Olszewska Vanessa
24. Połubiak Natalia
25. Sereda Joanna
26. Smiger Paulina
27. Sobota Kamila
28. Steinbihs Marta
29. Szewczuk Agnieszka
30. Wegner Natalia
31. Wiater Anna
32. Wojanowska Agata
33. Wrzesińska Karolina

KLASA IIIB
wych.: Kalina Długońska

1. Arest Dominik
2. Błaszczyk Aleksandra
3. Borzechowska Emilia
4. Budzich Joanna
5. Dyś Katarzyna
6. Fylcek Alicja
7. Galewska Karolina
8. Głowacka Sonia
9. Górna Wiktoria
10. Junkier Agata
11. Karpińska Monika
12. Kasper Karolina
13. Kleszczyńska Iga
14. Kruczynska Paulina
15. Kudyba Joanna
16. Lewandowska Marta
17. Lewandowska Joanna
18. Litwińska Jagoda
19. Marchlewska Zofia
20. Moskwa Natalia
21. Oleszkiewicz Oliwia
22. Polewka Kinga
23. Preczewska Natalia
24. Rosada Monika
25. Skoczylas Kamil
26. Stobbe Marcin
27. Szablewski Bartosz
28. Taflińska Angelika
29. Truskawa Alicja
30. Wiatrowska Karolina
31. Zbrzeźna Magdalena
32. Ziemecki Piotr

KLASA IIIC
wych.: Katarzyna Lepka

1. Bagińska Oktawia
2. Bartczak Agata
3. Bigott Kinga
4. Chodziutko Agata
5. Dobrowolska Malwina
6. Domozych Karolina
7. Grunwald Sara
8. Hoffner Monika
9. Kapejewska Natalia
10. Kasprzak Jakub
11. Klucznik Karol
12. Kozłowska Małgorzata
13. Kucińska Kornelia
14. Lubieniecka Aleksandra
15. Majorke Monika
16. Mańka Łukasz
17. Marzec Robert
18. Matysiak Adrianna
19. Obarska Paulina
20. Olechowicz Marta
21. Pająk Zuzanna
22. Piotrowska Magdalena
23. Pobóg-Ruszkowska Eliza
24. Rodzińska Anna
25. Rolewicz Oskar
26. Rozwadowska Paulina
27. Sochal Marcin
28. Śledź Paulina
29. Tężycki Maciej
30. Urban Katarzyna
31. Walisiewicz Paweł
32. Węglerska Kamila
33. Wojciechowska Ewa
34. Wołyniak Patrycja
35. Zalewski Emilian
36. Zwolicka Alicja

KLASA IIID
wych.: kl.I – Małgorzata Dryl

kl. II – III -Grażyna Mielnikiewicz

1. Bibik Jakub
2. Brzeziński Bartłomiej
3. Chociaj Łukasz
4. Chodakiewicz Julianna
5. Ciastek Teresa
6. Cieśla Hubert
7. Cieślak Adam
8. Demby Jakub
9. Drachal Jan
10. Forney Anna
11. Głuchowska Aleksandra
12. Gołębiowski Damian
13. Hejnowski Nikolas
14. Hucaluk Łukasz
15. Jeleniewski Karol
16. Kaczyńska Maja
17. Kania Joanna
18. Knapp Magdalena
19. Kubera Karol
20. Kuziemski Jakub
21. Milczewska Paulina
22. Molęda Mateusz
23. Molski Błażej
24. Natońska Laura
25. Piekoś Błażej
26. Piłat Jonasz
27. Piórkowska Klaudia
28. Plitt Michał
29. Ribczinski Fabian
30. Sarnecki Tomasz
31. Stępniewski Filip
32. Szymańska Monika
33. Wierzbowska Natalia
34. Wiśniewska Emilia
35. Witkowski Jakub
36. Wycki Dominik

KLASA IIIE
wych.: Beata Torbicka

1. Baraniecki Krzysztof
2. Benke Joanna
3. Bilicka Monika
4. Borowicz Agata
5. Czerniej Małgorzata
6. Dobrzyńska Natalia
7. Fijałek Paulina
8. Goralewska Małgorzata
9. Góralska Natalia
10. Gruszka Aneta
11. Jaroszewski Tomasz
12. Jeliński Karol
13. Kalinowska Paulina
14. Knieczyński Paweł
15. Kucab Aleksandra
16. Kuszyńska Aneta
17. Laazer Piotr
18. Lewandowska Paulina
19. Megger Karol
20. Murawski Marcin
21. Nowacka Ewelina
22. Paszkowski Karol
23. Piechowska Martyna
24. Pik Michał
25. Polewka Tomasz
26. Prokopczyk Monika
27. Radomski Rafał
28. Rzepkowska Magda
29. Sowińska Aleksandra
30. Szwejkowska Julia
31. Teklińska Ewa
32. Tubisz Mateusz
33. Wojenko Michał
34. Zielińska Ewa
35. Zychowicz Mateusz

KLASA IIIF
wych.: Witold Cybulski

1. Będzłowicz Patrycja
2. Bieniaszewska Anna
3. Brózdowski Jakub
4. Ciszewski Jakub
5. Czarnota Anna
6. Franczak Artur
7. Frisch Daria
8. Gorczyńska Joanna
9. Gwizdała Julia
10. Jaroszewska Agnieszka
11. Jaworska Sandra
12. Klein Joanna
13. Kołc Jowita
14. Koseda Adrianna
15. Kozłowska Oliwia
16. Kubicka India
17. Kwiatkowski Adrian
18. Matlińska Katarzyna
19. Mejka Agata
20. Nowakowska Agnieszka
21. Ostrowska Marta
22. Piecuch Adrianna
23. Piekut Wioletta
24. Pylak Patrycja
25. Sala Joanna
26. Szatkowski Tomasz
27. Szlitkus Paulina
28. Tkaczyk Paulina
29. Wiśniewski Bartosz
30. Witkowska Natalia
31. Wojtczak Paulina
32. Ziembliński Adrian
33. Żurawska Małgorzata