KLASA IIIA
wych.: Michał Lewandowski

1. Adamska Natalia
2. Asensky Jacqueline
3. Babiarz Magdalena
4. Brózdowska Sara
5. Frączek Dominika
6. Gazda Karina
7. Gorzka Magdalena
8. Grabowska Magdalena
9. Jasińska Joanna
10. Jóźwiak Paweł
11. Kasprowicz Damian
12. Kowalczyk Jakub
13. Kozłowska Ewelina
14. Kruczkowska Alicja
15. Kulaszewska Paulina
16. Kuligowska Anita
17. Matus Dawid
18. Owczarzak Nikoleta
19. Pawelczyk Monika
20. Podciborska Anna
21. Radziszewska Joanna
22. Serkowski Bartosz
23. Skomra Paulina
24. Sobota Roksana
25. Sternik Karolina
26. Świstowska Agnieszka
27. Ter-Vardanyan Edgar
28. Tomczak Agata
29. Tusień Marcin
30. Witkowski Łukasz
31. Wójcik Joanna
32. Ziętarska Kamila
33. Żurawska Paulina

KLASA IIIB
wych.: Mariola Rutkowska

1. Budzińska Marta
2. Chruszczewska Klaudia
3. Drozdecka Jagoda
4. Dulska Anna
5. Dziadkowiec Agnieszka
6. Fafiński Bartosz
7. Frelek Monika
8. Gogolińska Agnieszka
9. Grajewska Natalia
10. Gręzicka Agata
11. Karpińska Paulina
12. Kawczyńska Julia
13. Kiełpińska Iza
14. Kocieniewski Kewin
15. Kołtacka Ewelina
16. Marciniak Dawid
17. Miąsko Martyna
18. Mielcarska Magdalena
19. Nawotka Maciej
20. Paluch Marta
21. Puczyńska Karolina
22. Rejewska Patrycja
23. Reszke Anna
24. Ruczewska Joanna
25. Serocka Edyta
26. Szynkiewicz Aleksandra
27. Szyszkowska Marta
28. Trelewicz Milena
29. Waszelewski Patryk
30. Wiśniewska Aleksandra
31. Zarwalska Anna
32. Żychowska Ilona

KLASA IIIC
wych.: Grażyna Winnicka

1. Becmer Weronika
2. Biesalski Szymon
3. Blangiewicz Aleksandra
4. Chyła Gabriela
5. Czarnecka Magdalena
6. Drozd Aleksandra
7. Dziubkowski Szymon
8. Hilger Aleksandra
9. Hulewicz Szymon
10. Kamińska Patrycja
11. Kosior Wojciech
12. Kowalska Katarzyna
13. Kufel Szymon
14. Lewandowska Joanna
15. Małecki Łukasz
16. Matuszczak Patryk
17. Michalska Agata
18. Rajewska Dajana
19. Rynkowska Izabela
20. Sadkowski Marek
21. Sprawski Oskar
22. Spychalska Karolina
23. Stanisz Oliwia
24. Strycharczyk Marek
25. Szwarnowski Paweł
26. Szymczyk Marika
27. Wejnerowska Anna
28. Wiśniewska Sandra
29. Wrembel Mateusz
30. Zaborowska Magdalena
31. Zawiślak Dominika

KLASA IIID
wych.: Agnieszka Adamaszek

1. Bień Radosław
2. Chiliński Bernard
3. Czajka Justyna
4. Domachowski Szymon
5. Fabińska Monika
6. Górska Patrycja
7. Grabarczyk Kamila
8. Gugała Adrian
9. Gutkowska Weronika
10. Jasiński Jakub
11. Jurek Piotr
12. Marciniak Magdalena
13. Oczkoś Jakub
14. Pawłowska Angelika
15. Pogorzelski Patryk
16. Roman Klaudia
17. Rybiński Aleksander
18. Sengerski Bartosz
19. Solarczyk Radosław
20. Stankowska Weronika
21. Suchomski Mateusz
22. Wall Błażej
23. Wantoch-Rekowska Joanna
24. Wilmowicz Marta
25. Zegan Natalia
26. Ziętarski Michał

KLASA IIIE
wych.: Bożena Formaniewicz – Kisiela

1. Cieszyńska Marta
2. Eckert Daniel
3. Gelinska Natalia
4. Godlewska Aleksandra
5. Jaroszewska Daria
6. Jędrak Joanna
7. Jędrzejewska Magda
8. Kawski Patryk
9. Kościński Daniel
10. Krużyński Mateusz
11. Łojkowski Wojciech
12. Machalska Agata
13. Macierzyński Michał
14. Mijajlović Natalia
15. Młynek Julia
16. Molenda Magdalena
17. Pietrewicz Martyna
18. Posłuszna Laura
19. Prokopowicz Paulina
20. Ptach Agata
21. Rosiński Patryk
22. Słowy Alicja
23. Sobocińska Magdalena
24. Szumliński Filip
25. Tchórzewski Jarosław
26. Tokarski Mateusz
27. Tomczyk Aleksander
28. Wieczorek Łukasz
29. Wrotniak Krystian
30. Zygmunt Wiesława
31. Żurawski Kamil

KLASA IIIF
wych.: Sławomira Kołodziejska

1. Bednarczyk Kinga
2. Bednarczyk Marcelina
3. Buczyńska Agata
4. Cywka Marek
5. Gabska Karolina
6. Jabłońska Dominika
7. Janowska Weronika
8. Jędrzejczak Marta
9. Józwowska Magdalena
10. Józwowska Aleksandra
11. Kabańska Barbara
12. Kampińska Aleksandra
13. Kaniecki Paweł
14. Kekenmeister Magdalena
15. Kernstein Karolina
16. Kłosińska Paulina
17. Kujawska Aleksandra
18. Kurminowska Milena
19. Kurzyńska Natalia
20. Marchlewska Elżbieta
21. Nowicka Aneta
22. Orzechowska Aleksandra
23. Piotrowicz Beata
24. Schodowska Magdalena
25. Sławińska Adrianna
26. Szkodowska Karolina
27. Wessel Aleksandra
28. Wieczorek Dominika
29. Witkowska Weronika
30. Zawadzka Magdalena
31. Żmuda – Trzebiatowska Martyna