KLASA IIIA
wych.: Wiesław Wiak

1. Barszczewska Karolina
2. Bieniek Paulina
3. Borowiec Natalia
4. Brzozowski Krzysztof
5. Ceglewska Patrycja
6. Chojnowska Aleksandra
7. Cykowski Ikar
8. Cysewska Weronika
9. Gawarkiewicz Bartłomiej
10. Góralski Jakub
11. Góras Monika
12. Góras Sandra
13. Jaszewski Marcin
14. Klimek Martyna
15. Kociszewska Nikoleta
16. Kruczkowski Paweł
17. Kulesza Aleksandra
18. Lisowska Kamila
19. Luntkowska Adrianna
20. Łazar Katarzyna
21. Meller Magdalena
22. Nadolski Patryk
23. Pieczka Hubert
24. Płotkowski Szymon
25. Popek Natalia
26. Simionkowski Wiktor
27. Sołtek Julia
28. Stefańska Julia
29. Szmidt Aleksandra
30. Szymczak Weronika
31. Tucholski Aleksander
32. Winnicka Paulina

KLASA IIIB
wych.: Wiesław Wrona

1. Bartoszewska Weronika
2. Chrzanowska Elwira
3. Cierznikowska Olga
4. Czekała Oliwia
5. Domżalska Karolina
6. Duda Nikola
7. Giecołd Michał
8. Głowacki Mateusz
9. Gogolewski Dawid
10. Górecka Anna
11. Jasińska Paulina
12. Kalinowska Nikolina
13. Kuzimska Marta
14. Mioduszewska Aleksandra
15. Niestępska Aleksandra
16. Osuch Kacper
17. Pawelec Aleksandra
18. Pawlak Radosław
19. Pawlak Wojciech
20. Piotrowski Piotr
21. Poznańska Patrycja
22. Rakowiecki Maciej
23. Rosada Natalia
24. Stefańska Klaudia
25. Szcześniak Paweł
26. Szymańska Izabela
27. Tuszyńska Natalia
28. Ziętarska Sandra
29. Żebrowski Oskar

KLASA IIIC
wych.: Jacek Sawicki

1. Burkacka Kinga
2. Chociaj Marta
3. Ciach Zuzanna
4. Daniel Laura
5. Florczak Aleksander
6. Grabowska Dominika
7. Hemmerling Martyna
8. Iwanowska Magdalena
9. Jakubiak Katarzyna
10. Jarząbek Katarzyna
11. Jaworska Dominika
12. Jóźwiak Dagmara
13. Kłodawski Marcin
14. Kochalska Paulina
15. Kopicka Monika
16. Krajewska Agata
17. Król Paulina
18. Kurnik Kamila
19. Kwietniewska Milena
20. Lepka Patryk
21. Lewandowska Jowita
22. Mańka Michał
23. Marosek Magdalena
24. Melkowski Mateusz
25. Neumann Wojciech
26. Piłat Marta
27. Piśko Krzysztof
28. Prus Weronika
29. Rozwadowska Marta
30. Szlitkus Aleksandra
31. Szyszkowska Renata
32. Tadajewski Bartosz
33. Zakrzewska Monika
34. Zakrzewska Sara

KLASA IIID
wych.: Sławomir Thom

1. Bęben Szymon
2. Burnicki Adrian
3. Ciesielska Klaudia
4. Cywiński Jakub
5. Danielczyk Filip
6. Domeracki Piotr
7. Dziennik Jakub
8. Figura Mateusz
9. Głowacki Bartosz
10. Kiełpiński Mateusz
11. Kowalczyk Artur
12. Kurdyn Magdalena
13. Lang Bartosz
14. Lubiejewski Jan
15. Napiontek Lawinia
16. Niewiadomski Bartosz
17. Ossowska Angelika
18. Panowicz Adam
19. Piotrowski Cezary
20. Raflewski Jakub
21. Reinholz Patryk
22. Rolewicz Karolina
23. Sangho Belco
24. Siwek Katarzyna
25. Stanio Damian
26. Szewczuk Maciej
27. Watkowska Jagoda
28. Wiśniewska Emilia
29. Wojtaszek Karolina
30. Wójcik Patryk
31. Zagert Klaudia
32. Zielke Dawid
33. Zyborowicz Tomasz

KLASA IIIE
wych.: Beata Chodziutko – Furso

1. Baranowski Marcin
2. Barański Franciszek
3. Betker Filip
4. Borczon Dominika
5. Dynowska Paulina
6. Glapiak Konrad
7. Janaszczyk Małgorzata
8. Kawska Paulina
9. Kawska Natalia
10. Kucharski Kacper
11. Kudlewska Agnieszka
12. Kurpiński Karol
13. Lewandowski Maciej
14. Matuszewski Przemysław
15. Michalak Patrycja
16. Mulewska Małgorzata
17. Neumann Paulina
18. Pawłowski Jarosław
19. Piasta Marcin
20. Prokopczyk Patrycja
21. Przybysz Bartosz
22. Pyżewski Bartosz
23. Seroka Kinga
24. Sieńska Anna
25. Smentek Marta
26. Toppmayer Ewa
27. TrelewiczPaulina
28. Tubisz Marcin
29. Tuńska Aleksandra
30. Tusień Piotr
31. Urlicka Oliwia
32. van Enckevort Martin
33. Watkowska Zuzanna
34. Wiśniewski Adam
35. Ziętarski Marek

KLASA IIIF
wych.: Anna Kłodawska

1. Antoszczyszyn Maria
2. Bandurska Sara
3. Ciechanowska Julia
4. Dąbkowska Sandra
5. Jędrzejewska Klaudia
6. Lasner Agnieszka
7. Leppek Marta
8. Lubińska Dominika
9. Machela Kinga
10. Makówka Paweł
11. Malinowska Joanna
12. Marendowska Alicja
13. Mehrholz Laura
14. Mor Milan
15. Olejnik Patrycja
16. Piasecki Patryk
17. Piątkowska Paulina
18. Popielski Łukasz
19. Rakowski Michał
20. Sigurska Martyna
21. Strzępka Dominika
22. Szuchowska Dominika
23. Świątkowski Daniel
24. Warżyńska Oliwia
25. Wilczek Dominika
26. Wiśniewska Zuzanna
27. Wojciechowska Aleksandra
28. Wójcik Paula
29. Wronka Julia