KLASA IIIA
wych.:Katarzyna Toppmayer

1. Bejma Przemysław
2. Bilska Oliwia
3. Boguniewicz Weronika
4. Cieślikowski Filip
5. Fryza Damian
6. Jabłoński Jakub
7. Karaszewski Michał
8. Kwiecińska Kinga
9. Lewicka Joanna
10. Łobocka Magdalena
11. Majewska Natalia
12. Maliszewski Jonatan
13. Mikołajczak Maria
14. Moczyńska Natalia
15. Mroziński Mateusz
16. Ochmańska Oliwia
17. Pawlos Paulina
18. Piekoś Weronika
19. Polak Agata
20. Rewińska Oliwia
21. Sikorska Michalina
22. Szałkowska Agata
23. Szulc Aleksandra
24. Tomala Tomasz
25. Topolewski Jakub
26. Uliczek Aleksandra
27. Weselak Joanna
28. Wiczarska Dajana
29. Wiśniewski Patryk
30. Zielińska Katarzyna
31. Ziętek Karol

KLASA IIIB
wych.: Mirosława Cieślak

1. Behrendt Kamil
2. Berendt Karolina
3. Ćwiertnia Tomasz
4. Falacińska Alicja
5. Gargol Katarzyna
6. Guzmann Mateusz
7. Gzella Monika
8. Herdzik Kamil
9. Jabłońska Klaudia
10. Janc Oliwia
11. Jankowska Paulina
12. Kaliszewska Klaudia
13. Kantorska Małgorzata
14. Kirsch Nikoleta
15. Konieczna Joanna
16. Kujaczyńska Klaudia
17. Lech Dominika
18. Liedtke Szymon
19. Łakoma Weronika
20. Mazurska Magdalena
21. Mikołajczak Karolina
22. Motyka Katarzyna
23. Pęk Patrycja
24. Piasecka Patrycja
25. Przybylak Martyna
26. Senkbeil Sonia
27. Siemiątkowska Aleksandra
28. Skrzoska Agata
29. Sokołowska Natalia
30. Sołtys Karolina
31. Szczerba Weronika
32. Szkop Inga
33. Woch Agnieszka
34. Żurawska Aleksandra

KLASA IIIC
wych.: Katarzyna Lepka

1. Andrzejewska Klaudia
2. Becherka Julia
3. Bednarczyk Łukasz
4. Cichocki Jakub
5. Dąbrowski Oskar
6. Dejewska Katarzyna
7. Drachal Wojciech
8. Duda Monika
9. Dzwonkowska Oliwia
10. Figurska Sara
11. Gawrział Oskar
12. Grodkowski Paweł
13. Groth Natalia
14. Hirsch Weronika
15. Jaroszewska Anna
16. Jaszewska Ewelina
17. Kędziora Mateusz
18. Kopaczewska Julia
19. Korytkowski Bartosz
20. Kowalska Anna
21. Kurdyn Agnieszka
22. Lis Aleksandra
23. Mulson Anna
24. Piłat Edyta
25. Rakoczy Sandra
26. Rogoziewicz Olga
27. Senkbeil Aleksandra
28. Sobczak Klaudia
29. Sosnowska Agata
30. Strycharczyk Michał
31. Szymańska Martyna
32. Walczyk Agnieszka
33. Wiatr Adam
34. Więckowska Joanna

KLASA IIID
wych.: Michał Lewandowski

1. Ceglewski Kamil
2. Chmielewska Weronika
3. Ciastek Grzegorz
4. Czarnecki Rafał
5. Figura Oktawia
6. Hińcza Damian
7. Izakiewicz Klaudia
8. Karpus Jakub
9. Knapp Kamil
10. Kruzel Kacper
11. Lewandowski Wiktor
12. Łasińska Aleksandra
13. Michalak Damian
14. Mięsikowska Magda
15. Miksa Szymon
16. Modliborski Tomasz
17. Ossowska Jagoda
18. Piotrowska Jagoda
19. Rajnik Daria
20. Saja Mikołaj
21. Skomra Wiktoria
22. Warzyński Paweł
23. Wójcik Jakub
24. Ziuziakowski Milan

KLASA IIIE
wych.: Bożena Wojdyło

1. Borkowska Emilia
2. Dorau Jonasz
3. Fabiszak Monika
4. Faleńczyk Olga
5. Falkiewicz Alicja
6. Gemza Oliwia
7. Górska Oliwia
8. Grzelka Monika
9. Jankowska Joanna
10. Kałahurka Paulina
11. Kędziora Martyna
12. Kosowska Barbara
13. Krause Patrycja
14. Kryszkiewicz Kamil
15. Kujawa Kamil
16. Kwietniewska Aneta
17. Leśniak Karolina
18. Lewandowska Natalia
19. Majta Magdalena
20. Makowska Aleksandra
21. Matus Patrycja
22. Mikołajczyk Malwina
23. Nowicki Paweł
24. Oleszak Paweł
25. Pakalska Aleksandra
26. Prabucka Natalia
27. Rynkowski Jakub
28. Szamotalska Klaudia
29. Szczęsna Joanna
30. Szpakowski Paweł
31. Ślażyńska Marta
32. Tadrowska Paulina
33. Tucholska Paulina
34. Wrzesińska Maja
35. Ziółkowski Filip