KLASA IIIA
wych.: Marola Rutkowska / Anna Kłodawska

1. Aleksandrowicz Ilona
2. Ciechanowska Joanna
3. Drozd Aleksandra
4. Dziadkowiec Agata
5. Golińska Katarzyna
6. Górna Magdalena
7. Griesa Mateusz
8. Jabłońska Natalia
9. Jaworski Bartosz
10. Jeziorska Patrycja
11. Kaczerzewski Konrad
12. Karasińska Dominika
13. Kopytek Paweł
14. Kostrzewa Maja
15. Laba Aleksandra
16. Lewandowska Anita
17. Łucka Aleksandra
18. Makówka Krzysztof
19. Marzec Weronika
20. Milczewska Sara
21. Moczkowska Daria
22. Pestka Dominika
23. Rumińska Aleksandra
24. Szmidt Jakub
25. Talaśka Marcelina
26. Tarnowski Patryk
27. Ulziisaikhan Enkhzul
28. Wiczarski Janusz
29. Wiśniewska Karolina
30. Zielińska Wiktoria
31. Żukotyński Patryk

KLASA IIIB
wych.: Kamila Melkowska – Lemke

1. Andrzejczyk Kacper
2. Baranowska Oliwia
3. Fiszer Karolina
4. Florkiewicz Paulina
5. Gawiński Stanisław
6. Gnutek Weronika
7. Kalinowski Patryk
8. Marciniak Kacper
9. Markiewicz Angelika
10. Mioduszewski Maciej
11. Nadolny Marcel
12. Narloch Rafał
13. Nasieniewska Martyna
14. Niklas Michał
15. Orzechowska Dominika
16. Ożarowska Dominika
17. Panek Kinga
18. Pawełczyk Karolina
19. Piaskowska Angelika
20. Piłat Mateusz Grzegorz
21. Puchowska Aleksandra
22. Śmiejewski Aleksander
23. Trzepacz Oskar
24. Wyżga Katarzyna
25. Zięba Angelika

KLASA IIIC
wych.: Grażyna Winnicka

1. Behrendt Kacper
2. Bialik Eliza
3. Chojnacka Adrianna
4. Czerwińska Monika
5. Dobuszewski Sergiusz
6. Dulemba Zofia
7. Głowacka Karolina
8. Gronek Weronika
9. Hausman Szymon
10. Kapejewska Katarzyna
11. Kazimierska Karolina
12. Kotewicz Grzegorz
13. Kurzyńska Monika
14. Lewandowska Dominika
15. Marendowska Weronika
16. Mickiewicz Hanna
17. Nadworna Natalia
18. Olech Zuzanna
19. Pacuszka Weronika
20. Piasta Aleksandra
21. Przerwa Julia
22. Rolewicz Agata
23. Sikora Patryk Adam
24. Sinicka Weronika
25. Sławiński Mateusz
26. Stankiewicz Paula
27. Świątkowski Damian
28. Stogowska Małgorzata
29. Witczak Katarzyna
30. Wolniewicz Paweł
31. Woroniecka Katarzyna
32. Zalewska Katarzyna
33. Zielińska Adrianna

KLASA IIID
wych.: Krzysztof Wojciechowski

1. Bogalecki Krystian
2. Chodziutko Filip
3. Dreszler Maciej
4. Chojnacki Jakub
5. Falkowska Weronika
6. Gajkowski Juliusz
7. Heyka Krzysztof
8. Jabłoński Jakub
9. Jankowska Dagmara
10. Jędrzejewska Alicja
11. Kołkowski Jakub
12. Kulwicki Dominik
13. Lamparska Patrycja
14. Lewandowska Klaudia
15. Łośko Julia
16. Łyczko Dominika
17. Ochał Bartosz
18. Orłowski Daniel
19. Pokornicki Kamil
20. Roze Wojciech
21. Serocki Krzysztof
22. Sitniewski Mikołaj
23. Sornat Mateusz
24. Starko Michał
25. Wszelak Karol
26. Zygmunt Joanna