KLASA IIIA
wych.: Monika Ochał

1. Babiarz Dagmara
2. Błażejewski Mateusz
3. Daroszewska Zuzanna
4. Falkowski Jakub
5. Gurzyński Dawid
6. Kaźmierczak Wiktoria
7. Kędzierski Serafin
8. Kirsch Angelika
9. Klimek Agnieszka
10. Kościńska Weronika
11. Kowalewski Szymon
12. Król – Łęgowski Jan
13. Kruszewska Sandra
14. Leiszys Dominika
15. Lewandowska Kinga
16. Mrozik Nicoletta
17. Nagórski Artur
18. Noculak Marta
19. Orłowska Zofia
20. Pawlak Natalia
21. Pawłowski Kewin
22. Piórkowska Kamila
23. Ramlau Weronika
24. Romanowska Alicja
25. Rybacka Sabina
26. Rzeźnikowski Filip
27. Szulczyńska Alicja
28. Toppmayer Adam
29. Wielochowski Dominik
30. Wierzchowski Kacper
31. Witkowski Kamil
32. Wolska Magdalena
33. Wójcik Aleksandra
34. Zaborowska Agata
35. Zdziarski Dawid
36. Żurek Ewa Maria

KLASA IIIB
wych.: Bożena Formaniewicz / Anna Kłodawska

1. Albanowski Kajetan
2. Boniecka Natalia
3. Chojnowska Martyna
4. Dąbrowska Aleksandra
5. Felska Katarzyna
6. Ferszka Filip
7. Fylcek Marceli
8. Gawiński Franciszek
9. Jabłońska Aleksandra
10. Janik Wiktoria
11. Janowska Agnieszka
12. Jeziorska Daria
13. Jurek Alina
14. Kalinowski Natan
15. Kaptur Angelika
16. Karczyński Krystian
17. Kasprzak Dominika
18. Konarska Patrycja
19. Lange Weronika
20. Lewandowska Aleksandra
21. Mączkowski Damian
22. Nagórska Julia
23. Neumann Dominika
24. Olech Weronika
25. Raabe Julia
26. Robalewska Weronika
27. Sikorski Paweł
28. Skrajda Martyna
29. Stopel Agata
30. Szmidt Kacper
31. Talpa Damian
32. Waszewska Marta
33. Wiak Bartłomiej
34. Wiśniewski Karol
35. Żmudowska Jagoda
36. Żychowska Daria

KLASA IIIC
wych.: Wiesław Wiak / Beata Chodziutko – Furso

1. Bejma Szymon
2. Chmielewska Wiktoria
3. Czachorowska Natalia
4. Czaplewska Faustyna
5. Czubak Marika
6. Dąbrowska Weronika
7. Dobrowolska Michalina
8. Drumińska Martyna
9. Firlit Dominika
10. Halik Krystian
11. Janowski Nikodem
12. Jędrzejewski Paweł
13. Kipka Tomasz
14. Kiwitt Sandra
15. Kluk Sara Monika
16. Kończyna Igor
17. Kopkowski Jan
18. Krzemińska Klaudia
19. Kwiatkowska Natalia
20. Langowska Alicja
21. Łożyńska Weronika
22. Moczkowska Klaudia
23. Musiał Martyna
24. Nasieniewska Anna
25. Ozga Mateusz
26. Przytuła Kewin
27. Roman Jakub
28. Rozmus Julia
29. Spychalska Zuzanna
30. Topolewski Karol
31. Trykowska Joanna
32. Urban Kamil
33. Wojnowski Oskar
34. Wójtowicz Karol

KLASA IIID
wych.: Anna Kurzyńska – Wiak

1. Bagniewska Weronika
2. Daca Małgorzata
3. Dalasińska Alicja
4. Dąbrowska Ewa
5. Dziedziech Miłosz
6. Ferlin Jan
7. Jabłoński Jakub
8. Jelińska Karina
9. Kamińska Oliwia
10. Kandyba Anna
11. Korycki Patryk
12. Kotecki Jan
13. Krawczuk Piotr
14. Kuca Wiktoria
15. Kurowski Piotr
16. Łaszczyk Kacper
17. Megger Eliza
18. Michalska Sandra
19. Murszewska Joanna
20. Nowocieńska Aleksandra
21. Oświecimska Magdalena
22. Pasternak Oliwia
23. Paszkiewicz Kinga
24. Pawelczyk Michał
25. Pawelec Jakub
26. Przybyłek Katarzyna
27. Stenzel Weronika
28. Stępień Karolina
29. Strojna Julia
30. Synkowicz Mikołaj
31. Szpotowicz Marta
32. Szweda Franciszek
33. Urbat Sara Anna
34. Waszczuk Miłosz
35. Witkowska Agnieszka