KLASA IIIA
wych.: Bożena Wojdyło

1. Abramowska Sonia
2. Bielska Emilia
3. Buchaj Paulina
4. Bułka Marta
5. Deja Daria
6 Domeracki Jakub
7. Dorau Dorota
8. Dziadkowiec Dominik
9. Frańczuk Jesika
10. Gąsowska Wanessa
11. Głowacki Szymon
12. Jankowski Kacper
13. Jarosz Wiktoria
14. Jasiński Marcel
15. Kamińska Karolina
16. Klimek Paweł
17. Kolasińska Dominika
18. Kowal Dominika
19. Lewandowska Natalia
20. Łastowski Piotr
21. Marczak Bartosz
22. Mohr Marcel
23. Naporowski Radosław
24. Nowaczek Julia
25. Piotrowski Miłosz
26. Ptach Jakub
27. Radziszewski Kamil
28. Rączka Julia
29. Renkel Paweł
30. Swedura Marta
31. Szabowska Agata
32. Taflińska Sandra
33. Tyburska Wiktoria
34. Walasek Weronika

KLASA IIIB
wych.: Katarzyna Toppmayer

1. Bala Martyna
2. Bergmańska Maria
3. Borowiec Stanisław
4. Cumbrowska Natalia
5. Grzybowska Nikoletta
6. Jabłońska Julia
7. Jeziorska Klaudia
8. Kalinowska Klaudia
9. Kankiewicz Agata
10. Kirsz Ewelina
11. Korycka Wiktoria
12. Krykant Paweł
13. Kwiatkowski Radosław
14. Makowska Oliwia
15. Mazella Ewelina
16. Milder Emilia
17. Mosiński Nikodem
18. Najman Adrian
19. Rosiak Karolina
20. Rydzewska Julia
21. Saucha Mateusz
22. Schodnik Maciej
23. Sikora Tymoteusz
24. Skrzypek Natalia
25. Sobczyński Borys
26. Sokołowski Filip
27. Sudoł Oliwia
28. Supczińska Ida
29. Supińska Angelika
30. Szałańska Marcelina
31. Szczepańska Zuzanna
32. Śliwińska Weronika
33. Walczyk Mikołaj
34. Wieczorek Patrycja
35. Wójcik Jakub

KLASA IIIC
wych.: Michał Lewandowski

1. Bągalska Wiktoria
2. Brzezińska Nikola
3. Bukowski Jakub
4. Dutka Wiktoria
5. Dymerska Daria
6. Figurska Roksana
7. Filiżanowska Julia
8. Gajewski Oskar
9. Kiełbasa Wiktoria
10. Kuffel Maciej
11. Kunicka Marta
12. Kupiec Sara
13. Lewandowska Marta
14. Lewański Jakub
15. Maszudzińska Agata
16. Mazurek Weronika
17. Nowakowska Paulina
18. Ofman Oliwia
19. Orzechowski Kacper
20. Ozga Aleksander
21. Plichta Maja
22. Stolarek Natalia
23. Szczepkowska Natalia
24. Szwarc Nikol
25. Szwiec Jakub
26. Szymkiewicz Wiktor
27. Śmiger Paulina
28. Świs Barbara
29. Tustanowska Zuzanna
30. Wacławski Kosma
31. Welc Agata

KLASA IIID
wych.: Izabela Skowron

1. Bergmańska Alicja
2. Biegajska Daria
3. Chojnacka Weronika
4. Ciesielska Marta
5. Czerwińska Wiktoria
6. Dłużyńska Wiktoria
7. Drzymalska Agata
8. Gawron Oliwia
9. Giese Mateusz
10. Groszewska Julia
11. Hagen Marta
12. Jaworska Patrycja
13. Koss Emilia
14. Kozłowska Karolina
15. Król Dawid
16. Kubiak Sandra
17. Łęgowski Hieronim
18. Łyczko Krzysztof
19. Nalaskowska Wiktoria
20. Niklas Natalia
21. Ormińska Oliwia
22. Pałka Kacper
23. Pokucińska Anna
24. Puchowski Patryk
25. Strojna Wiktoria
26. Strzelecka Julia
27. Suchojad Wiktoria
28. Szimelfenig Wiktoria
29. Szulc Emilia
30. Verstappen Viktor
31. Wesołowska Julia
32. Wilmowicz Bartosz
33. Zawadka Julia
34. Żmuda-Trzebiatowska
35. Lech Milan