W najbliższy czwartek (10 stycznia) organizujemy wyjście do:

Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu, które zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, na którym będzie można pozyskać informacje na temat pomocy młodym osobom w wejściu na rynek pracy. Na spotkaniu dowiedzieć się będzie można o zdobywaniu nowych umiejętności i doświadczeń przydatnych przy poszukiwaniu i zdobywaniu pracy, a także o szkoleniach i kursach (np. językowych), międzynarodowych wyjazdach i zagranicznych (MALTA, HISZPANIA) stażach zawodowych: uczestnik nie ponosi żadnych kosztów, a kieszonkowe wynosi 4.800 zł!

Spotkanie w ramach projektu unijnego organizowane jest dla osób, które ukończyły bądź „za chwilę” ukończą 18 lat. Czyli dokładnie dla Was, szczególnie dla tych osób, które jeszcze nie wiedzą „co po maturze” lub mają obawy co do realizacji swoich pomaturalnych planów, lub po maturze najpierw chcą wyjechać.

Spotkanie przewidziane jest od 11:00 do 14:00, ale specjalnie dla nas organizowane będzie trwało ok. 1,5 godziny.

Wyjście ze szkoły po 3 g.l. o ok 10:35 na ul. Waryńskiego 4 do budynku Ośrodka Ruchu Drogowego, sala B-25. Zbiórka w holu.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się bezpośrednio do gabinetu pedagoga (lub sali nr 4) do p. L. Dulemby. Liczba miejsc jest ograniczona – mogą iść tylko 34 osoby.

Zgłoszenia przyjmowane będą do środy 9.01. do godziny 14:15.